Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ДЕНЬ МІСТА

IMG 5913

   Двадцять п’ятого серпня святковий акцент із центра міста змістився у бік соцмістечка. Балаклійська міська рада та депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна запросили містян на свято на честь 355-ї річниці Балаклії.

   Підготовка до святкових заходів велася зарані. Буквально напередодні на вході до парку соцмістечка яскраво засвітився напис англійською «Я люблю Балаклію». Це був останній передсвятковий штрих, а до того, до встановленого раніше «співучого» фонтана й лавочок на кованих ніжках, додалися тротуарні доріжки.

   Якщо ранок 25 серпня був активним, бо юнаки зійшлися на стадіоні «Вимпел», щоб позмагатися з міні-футболу за Кубок міста, доводили, що є ще порох у порохівницях і ветерани футболу, за цей самий приз, то вечір – веселим і розважальним. На дітей чекали «Веселі забави» (ігри, конкурси, клоуни, безкоштовне морозиво), безкоштовні атракціони, на дорослих – пригощання польовою кашею і святковий концерт «З днем народження, рідне місто!» за участі ВІА «Синяя птица». Люди середнього і старшого віку ще й сьогодні, мабуть, ностальгічно наспівують улюблений багатьма шлягер цього ансамблю: «Там, где клен шумит над речной волной, говорили мы о любви с тобой…». Сучасну молодь цим особливо не зачепиш, у неї інші музикальні смаки, та й ритм життя інший, динамічніший, тому для неї була святкова дискотека.  

 

 

Тетяна Чмут, Олександр Шевченко (фото),

 

«Вісті Балаклійщини»

 

 

Канал не знайдено