Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ОНЛАЙН-БАНКІНГ У РУКАХ ЦЕ ЗАВЖДИ ЗРУЧНО, НАВІТЬ У ТАКОМУ ВІДДАЛЕНОМУ СЕЛІ, ЯК КРЮЧКИ

Крючки

        ІТ-технології все більше входять у повсякденне життя пересічних громадян. За допомогою персонального комп’ютера чи ноутбука люди вже звикли замовляти послуги, придбавати квитки, здійснювати розрахункові операції тощо. Тепер усе це можна робити, маючи в руках смартфон середнього класу, але за умови, що поруч є стабільна мережа Інтернет. У пошуках інтернет-провайдера житель села Крючки завітав на особистий виїзний прийом у Веселівській сільській раді до голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

       Заявник розповів, що вже не менше десятка односельців готові зробити фінансовий внесок у систему, яка забезпечить стабільну мережу. Це дасть можливість людям без зайвих клопотів, на покидаючи домівок, своєчасно оплатити послуги за спожиті енергоресурси – газ, електрику, воду – або здійснити інші необхідні операції.

       Підтримуючи такі наміри, голова РДА Степан Масельський порекомендував сільському голові Наталії Остапчук звернутись до спеціалістів комунального підприємства Харківської обласної ради «Харківські обласні телекомунікаційні системи», які нещодавно були в нашому районі й пропонували свої послуги.

       Під час особистого прийому жителі територіальної громади повідомили про незадовільну якість електричної напруги, яка в Слабунівці, на вулиці Олімпійській, не перевищує 150 вольт. А жителі Веселого, навпаки, потерпають від перенапруги у 273 вольти (продемонстрували з телефонів фотофіксацію з вимірювальних пристроїв). За цими заявами голова райдержадміністрації телефоном надав термінові доручення енергетикам.

      Неодноразово заявники порушували болюче питання незадовільного дорожнього покриття, зокрема, в Слабунівці (ділянка 430 метрів від пошти до бригади), на відрізку між Веселим та Савинцями. Як прокоментував ситуацію керівник району, наразі є домовленість про аварійний ямковий ремонт шляхом засипання асфальтовим зрізом. Також ведуться перемовини зі Службою автомобільних доріг та ДП «Дороги Харківщини» про включення названих ділянок та інших у план ремонтів наступного року.

      Серед приватних звернень люди просили матеріальної допомоги на лікування, на відновлення майна після пожежі. За дорученням С. Масельського спеціалісти нададуть рекомендації з відновлення українського паспорта молодій людині.

 

Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено