Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ПРО НОВІ ФОРМИ ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

пленум1

      Про  нові форми патріотичного виховання молоді йшлося на VІ пленумі Балаклійської районної організації ветеранів України, в якому взяли участь перші керівники району, їхні заступники, голови місцевих рад, представники управлінь та відділів РДА, служб життєзабезпечення.

      У своїй доповіді Олександр За-харов, голова районної органі-зації ветеранів, наголосив, що ветеранський актив Балаклійщини постійно вдосконалює форми й методи патріотичної роботи з молодим поколінням. Наразі кожна ветеранська первинка активно готується до 75-ї річниці визволення України від нацистів у Другій світовій війні. Одним із головних факторів цієї значущої для нашої держави події є історична правда, яку необхідно донести до учнівської молоді. Для цього, як зазначив доповідач, сучасні ветерани є постійними учасниками діяльності шкільних музеїв, бібліотек, клубних закладів, куди надаються архівні матеріали про бойовий або трудовий подвиг земляків.

       На заміну учасникам Другої світової, яких залишається дуже й дуже мало, приходять афганці, чорнобильці, воїни – учасники АТО, люди, нагороджені орденами за трудовий подвиг, спортсмени, які прославили Балаклійщину. Саме на конкретних прикладах звитяги, героїчного й трудового подвигу земляків вибудовується жива концепція патріотичного виховання молоді.

      Доповідь О. Захарова доповнили своїми виступами очільники ветеранських організацій із Мілової, Дінця, Петрівського.

      Взявши слово, голова районної державної адміністрації Степан Масельський розповів учасникам пленуму про розвиток медичної галузі на Балаклійщині, адже саме ця сфера не обходить людей у поважних літах. Говорилось про відновлені ФАПи й амбулаторії на всій карті району, будівництво нових закладів сімейної медицини та наближення цих послуг у селищах Нафтовиків, Лагерях. Справжня революція останнім часом відбулася в багатьох відділеннях стаціонару центральної клінічної лікарні, де проведено не один капітальний ремонт і замінено медичне обладнання.

      Торкнулися й теми автобусного пасажирського перевезення та відновлення автомобільних доріг. Також перший

керівник району Степан Масельський відповів на запитання делегатів VІ пленуму ветеранів.

 

    

     Олександр Шевченко,«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

 

Канал не знайдено