Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ТРИДЦЯТЬ ТИСЯЧ РОДИН ПО ВСІЙ КРАЇНІ вже отримали «пакунок малюка»

 

соціальний аспект2

      Урядову ініціативу для  підтримки родин з дітьми бу-ло запроваджено з 1 вересня. «Пакунок» – це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, у якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина.

       Дитина з перших днів життя має отримати все необхідне, не-зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. На сьогодні «пакунки малюка» отримують 23 регіони, Донецька та Луганська області наразі ведуть документальне оформлення щодо отримання таких пакунків.

       Як отримати «пакунок малюка»?

    «Пакунок» надається всім новонародженим дітям, незалежно від місця народження, безпосередньо в пологовому будинку при виписці. Отримати його можуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини. Він надається в пологових будинках як державної, так і приватної форми власності.

     У разі, якщо «пакунок» на момент виписки в пологовому відсутній, батьки в пологовому подають заяву до управління соціального захисту, і працівники управління доставлять його за місцем проживання дитини не пізніше 30 днів від її народження.

     Що є в «пакунку малюка»?

    Це набір з 25 найнеобхідніших для новонароджених діток речей. Зокрема, це одяг, підгузки, ковдри, рушник, матрац, дитячі крем та мило, ножиці, серветки, пелюшки, термометри. Весь комплект упакований у коробку-колиску з міцного картону розміром 43х70х27 см.

     Чому в «пакунку» немає дитячих сумішей та медикаментів?

    У «пакунку малюка» немає жодних лікарських засобів, тому що їх має призначати лікар, а універсальних ліків, які підходять усім дітям, не існує. У пакунок вирішено не включати також пляшечки й дитячі суміші, оскільки МОЗ України підтримує позицію Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо користі грудного вигодовування. Вигодовування сумішами можливе лише в тих випадках, коли жінка не може годувати дитину грудним молоком. Пляшечки та суміші в «пакунку» могли спонукати мам новонароджених відмовитися від грудного вигодовування на користь сумішей.

    Чи зменшаться грошові виплати при народженні дитини з наданням «пакунка малюка»?

    «Пакунок малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова безповоротна адресна допомога кожній дитині, яка народилася. Також він ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту.

     Скільки коштує «пакунок»?

    Вартість одного «пакунка малюка» складає 3377 грн. 80 коп. (вартість включає коробку, її вміст, послуги з упакування та транспортування). За попередніми розрахунками, вартість речей у пакунку мала складати не більше 5000 грн., у підсумку наповнення пакунку вдалось закупити дешевше. Зекономлені кошти будуть спрямовані на закупівлю додаткових пакунків на 2019 рік.

 

                                     Для молодих батьків Харківщини

 

      Необхідні кошти для реалізації програми прийняли до обласного бюджету з державного під час сесії обласної ради. Уже з початку вересня батьків новонароджених у рамках одноразової натуральної допомоги забезпечують «пакунками малюка». За прогнозами управлінь соцзахисту Харківської області, за 4 місяці в області народиться близько 7 тисяч малюків.

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Департаментом соціального захисту населення ХОДА разом з Управлінням Організації об’єднаних націй з обслуговування проектів підписано проектну угоду щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні.

 

                                 До Балаклійського  пологового

 

      Перші «пакунки малюка» в кількості 12 одиниць надійшли 17 вересня 2018 року. Як розповіла журналістам старша акушерка акушерсько-гінекологічного відділення Балаклійської центральної клінічної лікарні Наталія Пилипенко, ця партія товару була видана породілям до 26 вересня. А з 18 жовтня медики отримали вже 28 «пакунків малюка», і першою сімейною парою, яка отримала допомогу від держави, стали Віталій та Юлія Мошури і їхній первісток Кирило (на фото).

     – Щойно зі старшим акушером ми перевірили за списком наявність усіх речей у пакунку, який є універсальним для хлопчиків та дівчаток. У ньому дійсно дуже багато корисного й необхідного для нашого новонародженого сина. Мене особливо вразила ковдра для малюка, також вкрай необхідними є предмети одягу для немовляти, памперси, термометри для тіла й води, засоби гігієни, іг-рашки. Ми всі дуже задоволені, – поділилась радістю Юлія Мошура.

     А якщо так станеться, що породіль буде більше, ніж залишилось «пакунків малюка», все одно кожна родина протягом місяця зможе його отримати в управлінні соціального захисту населення, куди медики передадуть списки новонароджених дітей.

 

Підготував О. Шевченко

 

Канал не знайдено