Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО-2018 БАЛАКЛІЙСЬКИХ ВИПУСКНИКІВ

результаті ЗНО

Результати ЗНО-2018 балаклійських випускників вищі за середньообласні,

але залишається ще багато питань,

над якими необхідно працювати

     Таку оцінку дав директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко під час зустрічі з керівниками освітніх закладів Балаклійщини. В освітянському заході вже традиційно взяли участь перші керівники району Степан Масельський та Олександр Літвінов.

      Обласні гості представили ана-літичні матеріали за період 2016–2018 років. За останні три роки кожен керівник навчального закладу міг побачити всі результати своїх випускників: хто досяг максимального результату, яка кількість учнів не змогла подолати мінімальний бал, набравши менше 100, які предмети обирали випускники для тестування.

    Як наголосив Олександр Сидоренко, вже створені і працюють сервіси Українського центру оцінювання якості освіти, на яких також можна бачити всі результати ЗНО. А ще, за його визначенням, ЗНО не є основною метою школи, школа має давати системні знання. А ЗНО – це лінійка, яка лише вимірює знання учнів.

   – Якщо в школі організований навчальний процес, ЗНО буде складено. Кожен урок – це святе, і він має бути проведений у кількості, визначеній розкладом і планами, – резюмував О. Сидоренко.

    Директор ХРЦОЯО подякував районному керівництву за сприяння в організації проведення пробного ЗНО. Уже не перший рік на ці цілі передбачаються кошти з районного бюджету для всіх учнів, які виявили бажання перевірити свої знання у пробному ЗНО.

   Підсумовуючи робочу зустріч, голова райдержадміністрації Степан Масельський сказав освітянам, що районна влада буде й надалі фінансово стимулювати педагогів за досягнення високих результатів їхніми вихованцями.

    У другій, практичній частині семінару всім учасникам та харківським гостям продемонстрували матеріальну базу предметних кабінетів, ресурсну кімнату інклюзивної освіти Балаклійської ЗОШ № 2, на базі якої проходив захід.

 

Олександр Шевченко,«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

 

Канал не знайдено