Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«Хочу лікуватися в сімейного лікаря Рябко»

1

«Хочу лікуватися в сімейного лікаря Рябко»

заявив з порогу в кабінеті Морозівського сільського голови місцевий житель, який прийшов на особистий при-йом до голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

      Під час розмови добродій роз-повів, що багато років працю-вав виконробом на будівни-цтві, а 23 лютого зустріне свій 83-й день народження. Висловлюючи свою повагу до заявника, голова райдержадміністрації С. Масельський пообіцяв, що сімейний лікар-терапевт Савинської амбулаторії Валентина Рябко підпише декларацію з ветераном.

     Доволі цікава історія трапилася в наступної заявниці. За її словами, вона не може отримати необхідної довідки, оскільки її ідентифікаційний номер повністю збігається з кодом іншої людини, яка, до речі, вже померла. За дорученням голови РДА у податковій службі виправлять цю ситуацію.

     Пенсіонерка прийшла на особистий прийом до керівника району, щоб поскаржитися на радіомовлення, яке ще з минулого року не працює. У відповідь їй було рекомендовано придбати транзисторний радіоприймач, що, до того ж, вийде дешевше, ніж щомісячна абонплата за дротове радіо. Місцеві та державні передачі в Морозівці можна слухати в FM-діапазоні на частоті 87,8 МГц з Савинець або 90,5 МГц з Балаклії.

     З Морозівським сільським головою Олександром Поберієм перший керівник району Степан Масельський обговорив перспективу соціально-економічного розвитку територіальної громади. Як наголосив сільський голова, серед найпершого вже навесні буде продовжено впорядкування громадських колодязів. Із загальної чисельності 18, які рада взяла на баланс, п’ять колодязів уже почищено, відремонтовано, проведено санітарну обробку.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено