Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

НАСТАВ ЧАС ПЛАНУВАТИ ПЕРСПЕКТИВУ РОЗВИТКУ на три роки

2

    Фінансові надходження до бюджетів місцевих рад сьогодні дозволяють планувати соціально-економічний розвиток територій не на один рік, як це було раніше, а на перспективу не менше трьох років. З цією тезою першого керівника району Степана Масельського погодилися всі депутати, члени виконавчих комітетів, голови місцевих рад у Борщівці, Бригадирівці, Вишневій, Морозівці, де минулого тижня пройшли робочі зустрічі.

    Учасники з уст очільників гро-мад почули суми надходжень до місцевих бюджетів, які, завдячуючи фінансовій децентралізації, постійно збільшуються. Солідним доважком доходної частини бюджетів є й рентна плата на територіях, де працюють газовидобувні компанії. А це не один мільйон додаткових гривень для розвитку громади.

     Тож метою візиту керівництва району на місця є спільне напрацювання основних завдань, які дозволять підняти на новий рівень соціально-економічні показники в кожному населеному пункті Балаклійщини. А вимірюються ці показники якістю місцевих доріг, сталим водозабезпеченням, освітленням населених пунктів, доступом людей до гарантованих послуг у медицині, освіті, забезпеченням культурних потреб тощо.

     У своїх звітах за минулорічну діяльність голови місцевих рад докладно доповіли про всі видатки, які в основному скеровувались на дороги, освітлення, поповнення матеріально-технічних ресурсів у закладах медицини, культури. У рамках концепції нової української школи за стандартами обладнали всі кабінети для першокласників.

     Говорячи про плани на 2019 рік, майже в кожній громаді впритул наблизилися до створення місцевих комунальних підприємств. А щоб підприємство починало не з нуля, вже зараз іде підготовка до придбання того ж трактора з причепом, комплектом навісного обладнання, іншого інвентарю для викошування бур’янів, спилювання аварійних дерев тощо. Усі учасники одноголосно погодилися, що за таких умов у селі стане менше сміттєзвалищ, а перший сніг ніколи не застане зненацька.

     Торкнулися учасники й такого важливого для сьогодення питання, як створення об’єднаних територіальних громад на добровільних засадах. Нагадаємо, що за раніше затвердженим планом на Балаклійщині передбачалось утворити п’ять ОТГ. Але, за обрахунками фахівців, не всі вони виявились фінансово спроможними. Наразі представники територіальних громад району висловлюють думку про утворення однієї об’-єднаної територіальної громади довкола міста Балаклія.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено