Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

З ПОЧЕСТЯМИ, ВИЗНАННЯМ БОЙОВИХ ЗАСЛУГ, з гіркою материнською сльозою…

3

     Минулої п’ятниці видалась погожа днина: сонце сріблило сніг, на тлі якого особливо увиразнювались червоні гвоздики, перев’язані чорною стрічкою. Так балаклійці – очільники районної та міської влади, трудових колективів, учнівська молодь, а найперше – воїни-інтернаціоналісти та їхні рідні – вшановували пам’ять загиблих героїв.

      Традиційно урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проходили біля пам’ятника воїнам-афганцям, встановленого у сквері біля пл. Ростовцева.

       По закінченні Другої світової війни українці брали участь у військових конфліктах, які мали місце в більше ніж 20 країнах світу – Кореї, Єгипті, Угорщині, В’єтнамі, Ефіопії та в багатьох інших гарячих точках планети. Тяжкою та жорстокою була майже десятирічна віна в Афганістані, в якій радянські війська не програли жодної операції і залишили далеку азіатську країну з розгорнутими бойовими знаменами. Наші воїни виявили мужність, стійкість, відвагу і героїзм. Понад 200 тисяч із них нагороджені бойовими орденами і медалями, 87 солдатів і офіцерів відзначені високим званням Героя Радянського Союзу, 19 із них – українці. Достойно виконували чоловічий і громадянський обов’язок і балаклійці: 122 з них нагороджені орденами й медалями, 16, на жаль, посмертно. На цьому під час мітингу у своїх зверненняхпромовах наголосили Степан Масельський, голова Балаклійської райдержадміністрації, Олександр Літвінов, голова Балаклійської районної ради, Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, Сергій Брачков, голова Балаклійської районної спілки ветеранів Афганістану.

     За активну громадянську позицію, патріотичне виховання молоді та з нагоди тридцятої річниці виведення радянських військ із території Афганістану відзнаки від районної державної адміністрації та районної ради отримали кращі представники районного осередку воїнів-афганців. До речі, в березні двадцятирічний ювілей з часу утворення святкуватиме і районна спілка ветеранів Афганістану, яка об’єднує у своїх лавах 320 осіб.

      Згідно з військовими традиціями, завершився мітинг триєдиним салютом на честь загиблих. І, не відступаючи від роками усталеного сценарію, аматори районного Будинку культури та викладачі й вихованці Балаклійської дитячої музичної школи презентували винуватцям події тематичну концертну програму.

Тетяна Чмут,

Олександр Шевченко (фото),

«Вісті Балаклійщини»

Канал не знайдено