Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ПЕРШИЙ НА ХАРКІВЩИНІ КЛАС РОБОТОТЕХНІКИ з’явився в Донецькій другій

21

Перший на Харківщині клас робототехніки

з’явився в Донецькій другій

    Під час презентації студії робототехніки її організатори з громадської організації «Броботс» (м. Бровари) наголосили, що майбутнє української економіки належатиме саме таким технологіям, додавши при цьому, що роботи ніколи не хворіють і не просяться йти раніше з роботи.

   Взагалі у світі роботизація вив-ільнює сотні тисяч робочих рук. Сьогодні вже не дивина, що автомати збирають автомобілі, творять чудеса в медицині, на побутовому рівні господині перуть, готують каву, а в деяких кафе-барах навіть існують офіціанти-роботи, які доставлять ваше замовлення.

   Представник акціонерного товариства «Укргазвидобування» В’ячеслав Чаус, директор з корпоративних та загальних питань, зробив акцент на майбутньому компанії: успіх розвитку багато в чому залежатиме від запровадження роботизації у виробничі процеси. А для цього необхідно думати про перспективу й підготовку кадрів. З цією метою у червні 2018 року правління АТ «Укргазвидобування» виділило благодійну допомогу в розмірі понад 2,2 млн. гривень, а в вересні було підписано меморандум про забезпечення сучасною оргтехнікою спеціальної студії на базі Донецької ЗОШ № 2. Тепер у розпорядженні учнів молодшої та старшої групи є клас робототехніки, в якому діти під керівництвом спеціально навчених педагогів зможуть навчатися і вдосконалюватись.

   На урочисту презентацію спі-льного проекту прибули перші керівники району Степан Масельський та Олександр Літвінов, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, директор ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Юрій Фесенко. Почесні гості разом з молодшими дітьми взяли участь у першому технічному завданні: зібрати електронну систему світлофора, який працював би за класичною схемою таких, що встановлені на наших вулицях. А ще учасники стали свідками виготовлення спеціальним пристроєм виробу з деревини. Унікальність цього апарата полягає в тому, що спочатку у форматі 3-Д моделюється розробка, а потім машина сама випилює дерев’яний сувенірний продукт (на фото).

    Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов дав високу оцінку організаторам, а ще зазначив, що за минулий рік територіальні громади Харківщини отримали рентної плати від нафтогазовидобувних компаній на суму майже 800 млн. грн., які були використані на соціально-економічні потреби жителів.

   Голова районної державної адміністрації Степан Масельський приєднався до цих слів і також подякував від імені балаклійців за таку діяльність зі сподіванням, що попереду буде реалізовано не один такий проект.

 

   Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено