Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Для покращення надання допомоги населенню

1

   Минулої п’ятниці в Балаклійській центральній клінічній районній лікарні, яка після реформування, що розпочалося минулого року, стала називатися комунальним некомерційним підприємством Балаклійської районної ради Харківської області «БЦКРЛ», було урочисто відкрито оновлене діагностичне відділення.

   Як повідомила директор БЦКРЛ Марина Руденко, на будівельні роботи, нові меблі та медичне обладнання з районного бюджету додатково було виділено більше 900 тисяч гривень. Після перерізання символічної стрічки почесні гості – заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Наталя Куфтеріна, голова Балаклійської райдержадміністрації Степан Масельський та голова районної ради Олександр Літвінов – оглянули кабінети, в яких проводяться нейрофізіологічні, ультразвукові, електрокардіологічні та фонокардіографічні дослідження.

    Після відкриття діагностичного відділення відбулося засідання медичної ради за участі керівників району, заступника директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА, голови обласного комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України, фахівців первинної ланки надання медичної допомоги та співробітників лікарні. У виступах доповідачів було підведено підсумки діяльності Балаклійської центральної клінічної районної лікарні та Балаклійського районного центру первинної медико-санітарної допомоги за 2018 рік, амбулаторно-поліклінічної роботи, підсумки роботи амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Савинці, рентгенологічної та педіатричної служб БЦКРЛ.

    Серед важливих подій минулого року в медичній сфері району – реорганізація Балаклійської центральної клінічної районної лікарні та Балаклійського районного центру первинної медико-санітарної допомоги у комунальні некомерційні підприємства, підключення до електронної системи eHealth, укладання договору з Національною службою здоров’я України та впровадження нової моделі фінансування первинної ланки медичної допомоги.

    Цього року буде продовжено втілення в життя медичної реформи, продовжиться реорганізація системи охорони здоров’я, вивчатимуться нові засоби роботи – ведення електронної медичної картки, електронного рецепта, електронних направлень та лікарняних тощо, буде проводитись робота зі створення єдиної електронної системи обміну медичною інформацією, запроваджуватимуться телемедичні технології для надання консультацій жителям району.

   Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Н. Куфтеріна відзначила, що керівництво району й області приділяє значну увагу реформуванню: «Проводяться ремонти, закуповуються автомобілі, будуються нові медичні заклади. Дякую всім лікарям та медичним працівникам за роботу, керівникам району за взаємодію та допомогу для покращення надання медичної допомоги населенню, за підтримку медичної сфери району та придбання нового медичного обладнання». Степан Масельський, звертаючись до медичної спільноти, запевнив, що така співпраця буде продовжуватись і надалі. Охорона здоров’я жителів Балаклійщини знаходиться в пріоритеті місцевої влади.

Ксенія Шестова,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено