Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ТСН ВРАЖАЄ ЧИ ВИРАЖАЄ… (І ЩО ВИРАЖАЄ)

      ТСН дивляться мільйони українців. Аякже! «ТСН вражає» – так позиціонують себе журналісти і керівництво цього каналу. Про те, що ТСН вражає, сперечатись не має сенсу, але чим, як і для чого? Ось про це давно настав час поговорити.

       Візьмемо тематику цього «вра-жального» каналу, особливо це стосується вечірніх підсумкових новин. «Дитина випала з вікна», «кішку пожежники зняли з дерева», «черговий маніяк познущався з дівчини», «син зарізав матір», «п’яниця пограбував пенсіонерів»… У такій «тональності» минає переважна частина новин ТСН. А оскільки ці новини займають «золотий» вечірній час, можна уявити, який заряд бадьорості й надвечірнього умиротворення вони несуть. Передчуваю, що знайдеться чимало шанувальників «вражальних» новин, які відразу зарахують мене до розряду ретроградів. Мовляв, досить нам було радянської рожевої водички від ідеологічного безсилля, це свобода слова, й нема чого втручатися в репертуар редакції. І в цих словах буде своя справедливість. Ми, справді, по вуха наїлись награно-піднесених реляцій з радянського телевізійного ящика, ми дійсно вибороли свободу слова на Майдані. Але чи завжди вміємо користуватись цією свободою, щоб наша свобода не поверталась анархічним бумерангом, бо маємо відповідальність за слово, помножене екраном телевізора на мільйони. Чи усвідомлюють керівники й журналістський корпус ТСН, яку чорну смугу страшилок висівають вони щовечора на голови українців?

       Уявімо собі гіпотетичного космічного гостя. Ось він опинився на нашій планеті й увімкнув ТСН. Можна бути певним, що за кілька днів перегляду «виражальних» новин цей гість зробить цілком слушний висновок: він потрапив до країни агресивних дебілів, маніакальних сексоманів і наркозалежних блазнів. Звичайно, в цьому разі це загострена метафора. Не хотілось, щоб вона мала будь-яке відношення до дійсності. Так, у нашій країні досить того, що неприємно, а часто й приголомшливо вражає. Країна, державність якої налічує всього чверть століття, тільки спинається на ноги. Ці ноги, як і в малюка, який робить перші кроки, тремтять і підгинаються. Поряд чути злостивий шепіт сусіда: побачимо, як він піде. Але малюк уже зробив кілька кроків, і він стоїть! Не вірить, а стоїть!

         Ось така суспільно-політична ситуація на сьогодні. Тож хотілося б побачити і в майстрів «виражального» жанру, як стають до ладу нові заводи (а їх за останній час відкрито близько трьохсот), як зводяться нові будинки, стадіони й ферми. Мій товариш, директор СТОВ «Гусарівське» Віктор Вовченко, не може стримати сплеску емоцій:

     – За п’ятнадцять років із проблемного колгоспу, де в активі були тільки непідйомні борги, ми створили сучасне потужне господарство з розвиненим агрокомплексом і продуктивним тваринництвом. Створили всупереч хабарництву й рейдерству, невизначеності державної стратегії. Але кому потрібен наш досвід, чому на екрані телевізора тісно від «вражальних» новин, «клубнички» та переспівів пліток про голлівудських зірок? Невже українцям стало нецікаво, що зростає на їхній землі і хто плекає це зростання? Я бував у США, Ізраїлі, європейських країнах, і скрізь жваво цікавились нашим досвідом. Сьогодні ми самі можемо показати такі результати, що вписуються в загальноєвропейську систему сільського господарства. Невже не набридло дивитись і смакувати каналізаційні стоки суспільства на телеекрані?

      Погодьтесь, набридло. Нам, звичайно, не потрібна рожева ідеологічна водичка новоукраїнського розливу, але ми хочемо бачити не тільки «задній афедрон» української дій-сності. Дайте нам портрет суспільства без гриму, але хай це буде все-таки лице!

     Одне застереження: ніхто не збирається чорнити власне лице талановитих журналістів ТСН – їх там чимало. Хотілося, щоб їхні талант і творчі можливості були реалізовані в матеріалах соціально значимих. І щоб їх менше спрямовували на гонитву за «смаженими» фактами, бо, як правильно радять дієтологи, така їжа шкідлива для людського організму. Від себе додамо: і для соціального організму теж!

Л. Тома, Харків

 

Канал не знайдено