Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Трактор є, буде й автобус!

1

       Лозовеньківський сільський голова Михайло Даниленко по праву пишається місцевим комунальним підприємством «Водяний». По-перше, його очолює справжній професіонал і знавець справи Олександр Стремоухов, по-друге, в цьому невеличкому колективі вдалося зосередити потужну матеріально-технічну базу, яка дозволяє не тільки вирішувати всі комунальні питання на своїй території, а й нерідко приходити на допомогу сусідам.

     Звітуючи про свою діяльність за минулий рік перед районним керівництвом та земляками, Михайло Даниленко зазначив, що при плані бюджетних надходжень у 3,8 млн. грн. фактичне виконання становило 4,1 млн. грн., або 108,5 %. За ці кошти придбавались матеріально-технічні засоби для закладів медицини й культури, 500 тис. грн. пішло на ремонт комунальних доріг, до яких додались ще 600 тис. грн. з районного бюджету.

     Повертаючись до комунального підприємства, було сказано про придбання косого відвалу для розчищення снігу, бензогенератора. Комунальники власними силами проклали новий водогін довжиною 1,5 км по вулиці Свердлова. Незабаром розпочнуть встановлення водонапірної башти у Вільному, що значно покращить водозабезпечення жителів села.

        Також найближчим часом сільська рада придбає автобус для громади, на який передбачено майже 600 тис. грн. Враховуючи віддаленість від райцентру і не завжди стабільну роботу автоперевізника, покупка власного автобуса для лозовеньчан є очікуваним і позитивним фактором.

      Виступаючи перед громадою, голова РДА Степан Масельський позитивно оцінив діяльність ради: «У вас дуже багато працьовитих і завзятих людей, районна влада завжди готова допомагати вирішувати всі проблеми, які ще залишаються».

      Одним з проблемних питань є наповнення закладу освіти, де наразі навчаються 26 учнів. Перший керівник району нагадав, що, за Бюджетним кодексом, держава не фінансує школи, в яких навчається менше 25 дітей. Тож для Лозовеньки така ситуація вже є тривожною.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

Канал не знайдено