Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Петрівчани – про Петрівське

1

      «За останні три роки в нашому селі відбулися значні зміни: для послуг місцевого населення – сучасна медична амбулаторія, капітально відремонтований Будинок культури, освітлені вулиці, водозабезпечення, почали впорядковувати сільські дороги»… Саме таку думку висловлювали петрівчани, які були учасниками робочої зустрічі з першими керівниками району.

     Під час заходу керівники бюджетних установ розповіли про виконані ремонти та укріплення матеріально-технічної бази в загальноосвітній школі, дошкільному навчальному закладі, аграрному ліцеї, сільському Будинку культури.

     Петровський сільський голова Володимир Фоменко у своєму звіті не тільки перерахував здобутки минулого року, а й зосередив увагу на найближчих завданнях. А це продовження дорожніх ремонтних робіт, завершення освітлення всіх вулиць, ще не до всіх абонентів підведено водогін.

      Окрему увагу учасники приділили розвитку освіти. Як сказав директор школи Юрій Назарько, на заміну 6 випускникам до першого класу планується 19 учнів, і така сама кількість першачків обліковується на наступні три роки. Щоб іти в ногу з часом і відповідати стандартам освіти в Україні, в місцевій школі дирекція планує завершити заміну вікон на енергозберігаючі, перемістити шкільну їдальню з підвального приміщення. Ці проекти «виливаються в копієчку» і без допомоги з боку району навряд чи будуть реалізовані.

     У своєму виступі голова райдержадміністрації заявив про готовність фінансової допомоги територіальній громаді. За словами С. Масельського, цього року в Петрівському планується продовження ремонтних робіт на дорогах, завершення зовнішнього освітлення тощо. Приємною новиною для місцевих жителів стала інформація про перемовини з інвестором, який планує розпочати роботи з видобутку вугілля на території сільської ради. У разі успішної реалізації цього проекту на ринку праці може додатково з’явитися до двохсот робочих місць.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено