Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

НАЙВАЖЛИВІШЕ З ПИТАНЬ – виплата житлових субсидій за новими правилами

2

   Минулої п’ятниці в малій залі райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоуправління під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського, за участі його заступників, керівника апарату РДА, а також голови районної ради Олександра Літвінова, відповідальних працівників райдержадміністрації та райради, представників силових структур.

     На порядок денний було винесено низку питань, найважливіше з яких – виплати житлових субсидій за новими правилами в рамках пілотногопроекту, ініційованого Урядом. З цього питання доповідала Тетяна Сєрова, начальник управління соціального захисту населення РДА. Вона, зокрема, сказала:

    – У лютому  стартують дві моделі отримання субсидії на відшкодування витрат з оплати комунальних послуг населенням. Паралельно працюватимуть два механізми монетизації субсидій – безготівковий та виплата коштів готівкою. Новий пакет документів, з яким звернулись або звернуться громадяни в 2019 році до кінця опалювального сезону для призначення субсидії з січня, лютого, березня, квітня 2019 року, буде опрацьовуватись за системою, яка передбачає   розрахунки субсидіантам за спожиті послуги через «Ощадбанк». Тобто громадяни щомісяця будуть поінформовані СМС-повідомленнями про розрахунки субсидією з підприємствами, які надають житлово-комунальні послуги, та отримають інформацію про необхідність, у разі потреби, зді-йснити доплату власними коштами за фактично спожиті послуги. По закінченні опалювального сезону економні громадяни отримають готівкою кошти невикористаних субсидій, які залишаться після проведення розрахунків з надавачами житлово-комунальних послуг.

    Доповідачка також зазначила, що, відповідно до ухвале­ного рішення, з 1 березня житлові субсидії будуть надаватися отримувачам субсидій готівкою. Тобто сума субсидій виплачува­тиметься грошима без­посередньо громадя­нам. Готів­кова форма стосуватиметься тих домогосподарств, яким суб­сидія призначена на поточний опалювальний період, починаючи з жовтня-грудня 2018 р. За станом на 1.02.2019 р., у районі налічується 11 тис. 152 таких домогосподарства. Уже в березні господарі помешкань отримають готівкові кош­ти в розмірі призначеної їм субсидії на лютий, що в середньому становить близько 1 тис. 970 грн. на одне домогосподарство. Аналогічні виплати чекають на них у квітні, а також у травні, тобто до кінця опалювального сезону.

    Пенсіонерам гроші ви­платить Пенсійний фонд одночасно з пенсією. Гроші перераховувати­муть на банківські пенсій­ні картки, а якщо їх немає, субсидію разом з пенсією доставить «Укрпошта».

    Іншим категоріям громадян, починаючи з 12 березня 2019 року, необхідно буде звернутися до від-ділення АТ «Ощадбанк» та надати паспорт та ідентифікаційний код для отримання грошового переказу через послугу «Швидка копійка». Одночасно з виплатою субсидії за лютий кожному одержувачу буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні. Кожному одержувачу субсидії, якому субсидію призначено з жовтня-грудня 2018 року, у березні 2019 року АТ «Укрпошта» повинна доставити персональні повідомлення про надання житлової субсидії в готівковій формі із зазначенням розміру та способу виплати субсидії.

    Власники житлових помешкань – одержувачі субсидій повинні взяти до уваги той факт, що такі поняття, як обов’язковий платіж, розмір субсидії, в платіжках за послуги скасовуються. Власник житла отримає субсидію готівкою і повинен самостійно розрахуватись за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд.

    Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак якщо за станом на травень 2019 року в домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги в сумі більше 340 гривень, субсидія на новий неопалювальний та опалювальний періоди не призначатиметься.

    Тетяна Петрівна також нагадала, що в травні перепризначається субсидія на новий опалювальний період. Тому всім  отримувачам субсидій потрібно обов’язково буде подати заяву і декларацію про доходи до управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернувся за субсидією в 2019 році вперше.

    Стосовно механізму призначення субсидій – ще один суттєвий штрих: Кабмін здійснюватиме пі-лоту­вання паралельно двох моделей монетизації і за результатами аналізу їх­ньої ефективності ухва­лить рішення щодо впро­вадження однієї з них з травня 2019 р.

    Серед інших на обговорення були винесені питання щодо виконання місцевих бюджетів у нинішньому році, щодо дотримання житлових прав дітей-сиріт, а також про матеріально-технічне забезпечення ді-льничних виборчих комісій та про підготовку й проведення районного свята «Широка Масляна на гостинній Балаклійщині».

 

Тетяна Чмут,

Олександр Шевченко (фото),

«Вісті Балаклійщини»

 

 

 

 

 

 

Канал не знайдено