Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ЛЬОДОХОДУ ВЖЕ НЕ БУДЕ, а до весняної повені слід підготуватися

4

    Відкриваючи засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося в останній день зими, перший заступник голови РДА Вячеслав Тищенко наголосив, що, за прогнозами синоптиків, не слід очікувати сильної повені, та все ж загроза зберігається.

     Торік через прорив дамби на яковенківському ставку потерпали жителі Вербівки, а через захаращення деревами залиманського мосту за справу довелося братися рятувальникам ДСНС.

      Як прозвучало в інформації т. в. о. начальника районного відділу ДСНС Андрія Мокрія, за висновками спеціалістів, проблема підтоплення може торкнутися 21 населеного пункту району. Крім цього, потенційно небезпечними можуть бути 3 каскади ставків, 1 водосховище, 42 орендованих водних об’єкти та 2 самовільно влаштованих ставки в Пришибі.

     На особливому контролі служб життєзабезпечення знаходяться всі об’єкти інфраструктури, в першу чергу електропостачання. Як наголосив керівник районного відділу АТ «Харківобленерго» Олексій Вишняков, у небезпечній зоні при паводку можуть перебувати 32 км ліній у 10 кВ та три трансформаторних під-станції.

   За інформацією керівників органів місцевого самоврядування, під особливим контролем перебувають 756 домоволодінь у Балаклії, спеціальні заходи проведені на територіях Андріївської та Савинської селищних рад.

    На завершенні засідання КТЕБ Вячеслав Тищенко ще раз нагадав про потенційну небезпеку підтоплення територій через надмірну кі-лькість води, що скидається з Печенізького водосховища.

    – Наше спільне завдання – відслідковувати ситуацію, в разі необхідності вчасно інформувати населення та вживати заходів безпеки, – наголосив перший заступник голови райдержадміністрації.

 

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено