Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«УЧОРА АВТОБУС БУВ – СЬОГОДНІ НЕМА… КОЛИ Ж ДОЧЕКАЄМОСЬ?»

8

 Як і в інших населених пунктах Балаклійського району, в Андріївці жителі також не задоволені автобусним перевезенням. І про цю проблему розповіли голові районної ради Олександру Літвінову на виїзному особистому прийомі, який відбувся минулої середи в приміщенні селищної ради.

     Кілька заявників на прийомі поскаржились на незадовільне, нерегулярне перевезення пасажирів, порушення графіку або взагалівідсутність автобусних рейсів: люди, вийшовши на зупинку, не можуть дочекатись автобуса, який то їде за графіком, то його зовсім немає. Також були прохання внести деякі зміни в маршрут та зробити додаткові зупинки по Андріївці. Як повідомив голова райради, буде створено комунальне підприємство для перевезення жителів району, вже розглядається кандидатура керівника підприємства, ведуться перемовини з заводом-виробником, щоб узяти на умовах лізингу 16 одиниць транспортної техніки. А от після створення такого комунального підприємства від кожного органу місцевого самоврядування будуть прийматися пропозиції для покращення пасажирських перевезень.

 Група жінок, які, як вони повідомили, й торік приходили, знову звернулись з нагальним питанням: харчоблок Андріївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 треба капітально ремонтувати. Дитсадку, який зараз відвідує близько 200 дітей, на сьогодні 34 роки, і харчоблок жодного разу не зазнав ремонту, за словами заявниць, комунікації просто в жахливому стані. Олександр Літвінов зазначив, що це потребує значних фінансових вкладень. Та наразі левову частку коштів передбачено на водозабезпечення жителів селища: буріння глибоководної свердловини, а потім – на будівництво водогону. «Ваше питання знаходиться на контролі голови райдержадміністрації, – запевнив керівник райради. – Перший крок для розв’язання проблеми вже зроблено: є проект, зроблено експертизу, залишилось віднайти кошти».

Працівники Андріївського ДНЗ попросили замінити старі ігрові майданчики та придбати комп’ютери для роботи вихователів закладу.

Була заявниця з проханням замінити аварійну дерев’яну електроопору, також вона розповіла про низьку напругу в електричній мережі та завищену, на її думку, суму в платіжці: «Не маю ні бойлера, ні колонки, ні мікрохвильовки, а «накрутило» на 700 гривень!» Голова районної ради порекомендував перевірити пристрій обліку електроенергії, можливо, він несправний та потребує заміни.

Пенсіонер звернувся від імені багатьох ветеранів селища з приводу неправомірних дій ТОВ «Харківгаззбут» та нарахування додаткових кубів газу і, відповідно, виставленої в рахунку оплати за невикористаний іще газ. Чоловікові пояснили, що платити треба за газовим лічильником – тільки за спожиті куби газу.

Соціальний працівник принесла заяву від бабусі, в якій вона просить допомогти купити машину дров для опалення свого будинку. Газ є, але старенька економить – від нестачі грошей. Заяву буде розглянуто, відповідь буде надана листом.

 

Ксенія Шестова, «Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено