Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ДЕПУТАТИ СТВОРИЛИ «БАЛАКЛІЙСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО» ТА ВИЗНАЧИЛИСЯ З ЙОГО ДИРЕКТОРОМ

3

Рішенням районної ради на 40-й (позачерговій) сесії, яка відбулась 6 березня 2019 року, було створено комунальне підприємство Балаклійської районної ради «Балаклійське автотранспортне підприємство».

Керівником нової організації, яка забезпечуватиме потреби на-селення району в транспортних послугах на приміських автобусних маршрутах загального користування, призначено на три роки на умовах контракту Євгена Петровича Зінченка. Нагадаємо, що Є. Зінченко вже має певний досвід роботи в системі автоперевезень, раніше представляв ТОВ «Авто-ОВІ» в нашому районі.

Коментуючи ухвалене депутатами рішення, голова районної державної адміністрації Степан Масельський наголосив, що попереду стоїть ще багато відповідальної роботи.

– Недостатньо призначити керівника та бухгалтера підприємства, купити автобуси й цим самим вирішити проблему. Автоперевізна компанія не може існувати без ліцензії, штату водіїв, ремонтників, не слід забувати й про медперсонал. Хочу нагадати, що вартість одного автобуса сягає двох мільйонів гривень. За обрахунками, для роботи знадобиться не менше 14 одиниць транспорту. Уже на черговій сесії районної ради, яка запланована на 4 квітня, будемо приймати рішення з фінансових питань, – сказав депутатам та присутнім С. Масельський.

Розуміючи, що жодний автоперевізник не може бути ефективним за умов відсутності належних доріг, депутати доручили голові Балаклійської районної ради Олександру Літвінову підписати звернення до Служби автомобільних доріг у Харківській області та Державного підприємства «Дороги Харківщини» щодо проведення в 2019 році ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Балаклійського району.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління РДА Лідії Гололобової, депутати внесли зміни до районного бюджету на цей рік. Зокрема, за рахунок бюджету розвитку обласного бюджету передано субвенцію Андріївській селищній раді в сумі 10 млн. грн. на будівництво системи водозабезпечення, Донецькій селищній раді – 8 млн. грн. на будівництво газової котельні, ще майже 5 млн. грн. на реконструкцію системи газопостачання житлових будинків.

На будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в Савинцях та Веселому було скеровано 11,2 млн. грн. А за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 3,6 млн. грн. було передано субвенцію на капремонт каналізаційних очисних споруд у селищі Донець. Також депутати перерозподілили фінансові ресурси на потреби соціального захисту населення, медицину культуру, освіту.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено