Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Широка Масляна прокотилась Балаклійщиною

 

4

 Уже кілька років поспіль завершення Масляної переростає у велике народне гуляння на площі Ростовцева в Балаклії. Сюди – на веселий розгуляй – стікається люд з усіх куточків нашого краю з однією метою: звеселитися душею, розважитись, пригоститись жовтобокими млинцями і ма-сними товстобокими варениками з різною начинкою, щедро приправленими сметаною, вершками, згущеним молоком, варенням тощо.

      Проводи суворої зими і зустріч красуні весни немислимі без традиційних звичаїв і обрядів. Тут тобі і весна-красна, яскравими стрічками закосичена, й опудало зими, яке наостанку буде охоплене яскравим полум’ям, щоб дотла спалити всі наші біди й напасті, прогнати дошкульні холоди. Принаймні такий зміст вкладається в цей давній ритуал, який прийшов до нас із часів язичництва.

 А там, де пісня ллється (чого варті тільки «Шпилясті кобзарі»!), там і сміх, і гамір, і галаслива колотнеча коло яток з різними, здебільшого символічними смаколиками, які приготували міська, селищні та сільські ради. Кожна старалася вразити не тільки смаком, а спершу потрібно було, щоб очі вподобали приготовлене, тоді й за апатитом не стане.

    Так, у номінації «Ласунка» відзначились Шебелинська, Яковенківська, Новогусарівська, Гусарівська, Вербівська, Міловська сільські ради; у номінації «Тещині вечірки» – Андріївська селищна та Веселівська і Вишнівська сільські ради; у номінації «Розгуляй» – Балаклійська міська, Петрівська, Чепільська та Асіївська сільські ради; у номінації «Вечорниці» – Протопопівська, П’ятигірська, Морозівська, Борщівська сільські ради. У загальній номінації: за тематичне представлення територіальної громади – Шевелівська сільська рада, за яскраве представлення творчої програми –Лозовеньківська сільська рада, за найвеселіші танцювальні вареники – Залиманська сільська рада, за різнобарвне представлення тематичної експозиції – Бригадирівська сільська рада, за найяскравіший смачний символ Масляної – Донецька селищна рада, за створення святкового настрою у творчій програмі – Савинська селищна рада, за підвищення інтересу до народної культури – Пришибська сільська рада.

Тетяна Чмут,

Олександр Шевченко (фото),

«Вісті Балаклійщини»

 

Канал не знайдено