Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

І сніг приберуть, і квіти висадять

                                                      12

Завдяки Олександру Медвєдєву, водієві снігоприбиральної машини, обладнаної новою піскорозкидувальною

установкою, взимку дороги міста були очищені від снігу

та льоду для комфорту водіїв і жителів Балаклії

1.1

Електромонтер Володимир Гнечка

працює в «Балаклійському Житлокомунсервісі»

вже близько 12 років на обслуговуванні електромереж

житлового фонду та вуличного освітлення

 

     Третьої неділі березня відзначають своє професійне свято працівники житлово-комунального господарства. У Балаклії для створення щоденних зручностей жителям та поліпшення умов їх побуту, для забезпечення їхнього комфорту, гарного загального вигляду рідного міста докладають своїх зусиль працівники комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» на чолі з начальником Петром Ясиновим.

 

     Як розповів керівник підприєм-ства, в оперативному уп-равлінні «Балаклійського Житлокомунсервісу» знаходиться 194 багатоповерхових житлових будинки, загальна площа яких перевищує 400 тисяч квадратних метрів. Для обслуговування житлового фонду серед послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій – прибирання сходових клітин і прибудинкової території, технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення, поточний ремонт конструктивних елементів будинків, обслуговування димовентиляційних каналів, дератизація, дезінсекція, освітлення загальних місць користування, абонентське обслуговування, технічне обслуговування мереж електропостачання й електрообладнання, а також обслуговування ліфтів – усього їх на утриманні 42, усі в справному стані. Заявки про будь-які неполадки та звернення балаклійців цілодобово приймає аварійно-диспетчерська служба підприємства.

 

    З настанням перших весняних днів уся техніка господарства вправно працює над наведенням порядку в місті та селищі Нафтовиків: трактори зі спеціальними щітками пі-дмітають вулиці, збирається на навантажувач пісок, яким взимку посипались дороги, сміття, обочини доріг очищуються від порослі, обрізані гілки дерев подрібнюються та утилізуються.

 

    Останнім часом, завдяки допомозі райдержадміністрації, райради та міської ради, було придбано нову техніку – дві установки на автомобілі ЗІЛ для посипання доріг піщано-сольовою сумішшю в осінньо-зимовий період, трактор МТЗ-82 з навісним обладнанням, портальний сміттєвоз для вивезення негабаритного сміття та 12 контейнерів до нього – для благоустрою та підтримання чистоти. У планах – придбати ще 6 таких контейнерів.

 

    Незабаром «Житлокомунсервіс» розпочне роботу з озеленення міста. З закупленого насіння у двох теплицях підприємства вирощується розсада різноманітних квітів, підростають чорнобривці та петунії, щоб прикрасити клумби в парках і скверах, на вулицях міста та дарувати всім добрий настрій.

 

Олександр Шевченко,

 

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

 

Канал не знайдено