Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

НАВЧАТИ – РОЗУМНИМИ, виховувати – патріотичними

2.1

    Уже цієї суботи для випускників загальноосвітніх навчальних закладів проводитиметься пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Наступної суботи, 23 березня, – пробне ЗНО-2019 з інших предметів. Нагадаємо, що пробне ЗНО є платним і організовується для адаптації учнів до участі в основній сесії, яка цього року триватиме з 21 травня по 13 червня.

    Як організовано весь процес, по-чинаючи від реєстрації і аж до отримання пристойних результатів, розглядалось на нараді директорів освітніх закладів, у якій взяв участь голова районної державної адміністрації Степан Масельський.

    Як доповіли спеціалісти відділу освіти РДА, цього року по всіх школах району обліковується 392 випускники. Лише двоє з них, за станом здоров’я та з релігійних переконань, не будуть брати участі в тестуванні.

    На сьогодні освітяни вже мають повне розуміння, хто з дітей виявив бажання складати ЗНО з обраних предметів, яка результативність навчальних досягнень кожного випускника за підсумками першого семестру 2018 – 2019 навчального року. Ця та інша інформація була наочно продемонстрована учасникам на спеціально підготовлених слайдах.

    Крім цього, керівники загальноосвітніх шкіл у своїх виступах поділилися з колегами всіма тонкощами відповідальної справи. А під час обговорення педагоги повністю підтримали тезу начальника відділу освіти РДА Світлани Швід: навчання – це послуга, а отримані знання – це товар, який не можна обміняти або повернути. Завдання кожного вчителя – надавати послугу найвищого ґатунку і якості.

   Підводячи підсумки освітянської наради, Степан Масельський наголосив, що влада з року в рік приділяє цій сфері увагу й надає потужну матеріальну підтримку.

  – Щороку ми дбаємо про пок-рівлі, теплозабезпечення, нові кабінети й обладнання в закладах освіти, виділяємо фінанси на стимулювання за престижність праці, вже три роки поспіль за кошти районного бюджету всім учасникам оплачується пробне ЗНО. Тож вправі вимагати від педагогів гідних результатів у навчанні. Розуміємо, що не кожний учень може опанувати науку на високому рівні, але кожна дитина має залишати навчальний заклад вихованою і патріотичною, – сказав С. Масельський.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено