Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Зробимо довкілля чистішим

2

    Від учора на Балаклійщині стартував санітарно-екологічний двомісячник із благоустрою територій. Про це йде-ться в розпорядженні голови районної державної адміністрації від 11 березня 2019 року. Затверджено також пе-рсональний склад робочої групи, яка організовуватиме та контролюватиме проведення екологічної акції.

    Нагадаємо, що екологічний дво-місячник щорічно організо-вується відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» із метою поліпшення санітарно-екологічного стану територій, екологічного виховання громадян, забезпечення здорових умов проживання населення, вирішення екологічних проблем.

       У кожній місцевій раді району, починаючи з 18 березня 2019 р., виконавчі комітети затвердять плани заходів та визначать об’єкти, обсяги та джерела фінансування робіт. Основні зусилля будуть скеровані на впорядкування лісосмуг та узбіч, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків. Упорядкування вимагають також братські могили, пам’ятники, військові поховання.

      Державне підприємство «Балаклійське лісове господарство» забезпечить, згідно з заявками, представництва місцевого самоврядування саджанцями дерев та кущів для озеленення населених пунктів.

   Районні засоби масової інформації до завершення акції широко висвітлюватимуть хід її проведення та інформуватимуть про підсумки санітарно-екологічного двомісячника.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини»

 

Канал не знайдено