Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

В однакових умовах – різна вартість тепла

3

   Житель Балаклії, який проживає по вул. І. Франка, на особистому прийомі в голови районної державної адміністрації розповів, що йому доводиться платити за тепло більшу суму, ніж платять власники квартир за ті ж самі квадратні метри в сусідньому будинку. Обидва будинки обладнані приладами обліку теплової енергії. Чому ж тоді така велика різниця – у 500-600 гривень?

       Начальник підприємства «Ба-лаклійські теплові мережі» Віктор Коваленко пояснив, що прилади обліку за названими адресами виконані за одним проектом. Спеціалісти з виїздом на місце вивчали цю ситуацію. Причиною розбіжностей називають стан внутрішньобудинкових теплових систем, для чого потрібний аналіз мереж усього будинку. Голова райдержадміністрації Степан Масельський доручив своєму першому заступнику створити робочу групу для вивчення цього питання.

      Ще троє заявників порушили питання відсутності житлової субсидії. Така ситуація в кожного з них склалась через прописаних на житловій площі осіб, які фактично не проживають.

     Як було роз’яснено заявникам, відповідно до нового порядку призначення житлових субсидій, який набув чинності 1 травня 2018 року, якщо особа прописана і не проживає, не повідомляє про свої доходи та сплату єдиного соціального внеску, то в такому разі органи соціального захисту у призначенні субсидії відмовляють. Виходом із ситуації може бути примусове виписування особи із житлової площі за рішенням суду. Але для цього доведеться сплатити судовий збір у розмірі 704 гривні.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено