Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

З ПРОХАННЯМ ПРО ДОПОМОГУ

4

      З проханням про допомогу в оформленні субсидії звернулась пенсіонерка з села Калинівка до голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова на виїзному особистому прийомі, який відбувся минулої середи в приміщенні Яковенківської сільської ради.

        Докладно розповівши про свою проблему, заявниця повідо-мила, що марка опалювального газового котла в її домоволодінні не відповідає проекту, суму за внесення змін у документ треба заплатити чималеньку, тож вона попросила керівника райради допомогти в вирішенні цієї проблеми. На питання нададуть роз’яснення спеціалісти «Харківгазу».

       Голова місцевої ветеранської організації прийшов з питанням про автобусні перевезення. Олександр Літвінов повідомив чоловіку про перші кроки, зроблені для покращення якості пасажирських перевезень у районі: після отримання ліцензії планується взяти автобуси в оренду та для початку ввести хоча б 2-3 одиниці техніки. Також пенсіонер торкнувся теми громадського об’єднання та висловив голові райради свої думки та судження.

         Від імені багатьох жителів вулиці звернувся наступний заявник і розповів про постійні проблеми з електропостачанням – похилену аварійну опору та електропроводи, які провисають і їх треба замінити, бо через замикання часто пропадає світло в будинках та виходять з ладу електроприлади. Було прийнято рішення направити листа відповідальній організації з проханням терміново вжити заходів.

         Ксенія Шестова,

       «Вісті Балаклійщини»,

         фото автора

Канал не знайдено