Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Федір Купченко, начальник районного відділу ДСНС, підполковник: «РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАДОВОЛЕНИЙ»

5

      Минулого четверга об’єктом навчально-профілактичних тренувань Балаклійського райвідділу Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій та Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції спільно з представництвом районної державної адміністрації та очільницею окружної виборчої комісії №178 стала триповерхова адмінспоруда в центрі міста.

    Навчання були організовані з метою підготовки пожежної і техногенної безпеки в період проведення передвиборчої кампанії і безпосередньо в день виборів Президента України 31 березня 2019 року.

    Представники пожежно-рятувальної служби та силових структур продемонстрували високі профе-сійні навички і завидну мобільність та оперативність. У штучно змодельованій ситуації, максимально наближеній до реальної, швидко розгорнули «рукава», діставшись пожежною драбиною третього поверху, де й був «осередок» пожежі, миттєво налагодили роботу брандспойтів. «Осередок займання» був швидко ліквідований, обійшлося без людських і матеріальних «втрат».

      Начальник районного відділу ДСНС підполковник Федір Купченко, не приховуючи задоволення від отриманих результатів навчальних тренувань, зокрема, сказав:

     – Спільні навчання надзвичайно важливі для спільних дій у разі виникнення пожеж та небезпечних ситуацій. Особлива увага була приділена маршрутам руху пожежно-рятувальної техніки до об’єкта, перевірці джерел протипожежного водопостачання. Особовий склад підрозділу був на висоті.

     Є всі підстави сподіватись, що вибори пройдуть без ускладнень і нестандартних ситуацій.

 

     Тетяна Чмут,

     Олександр Шевченко(фото),

    «Вісті Балаклійщини»

 

Канал не знайдено