Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

УКРАЇНА ОБИРАЄ ПРЕЗИДЕНТА

1

       Чергові вибори президента України відбудуться в неділю, 31 березня 2019 року. Главу держави виборці обиратимуть шляхом загального таємного голосування терміном на п’ять років. Якщо жоден з кандидатів не набере 50 % +1 голосів, 21 квітня 2019 року має відбутися другий тур голосування, до якого ввійдуть двоє кандидатів, що набрали найбільшу кількість голосів. Оприлюднення результатів другого туру офіційно має відбутися до 1 травня, а інавгурація – до 3 червня 2019 року. Про те, як виборчий процес організовано в Балаклійському районі, журналісти запитували в голови окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 178 з виборів президента України Ольги Атаян.

        – Ольго Миколаївно, за даними Державного реєстру виборців, на цих виборах зможуть проголосувати 35,6 мільйона українців. Скажіть, яка кількість наших земляків зможе скористатись своїм волевиявленням 31 березня?

       – За оперативними даними відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, у списках уже обліковується майже 63 тисячі виборців. Усі, хто має право взяти участь у голосуванні (а це може бути будь-який громадянин України, який досяг 18 років), у неділю, 31 березня, можуть прийти за місцем проживання на одну з 58 дільничних виборчих комісій, які утворені в Балаклійському районі.

     – Нагадайте про час, відведений для голосування, і що необхідно мати виборцю для отримання виборчого бюлетеня.

     – Дільничні виборчі комісії працюватимуть з 8-ї до 20-ї години. Для отримання бюлетеня й подальшого голосування треба надати паспорт або інший документ, що засвідчує українське громадянство.

     – Крім паспорта у вигляді книжечки, наразі багато людей уже є власниками пластикової ІD-картки.

     – За цим документом кожен громадянин має право отримати виборчий бюлетень, за умови, що його прізвище, ім’я, по батькові внесено до списку виборців. Для того, щоб точно мати можливість проголосувати, варто прийти до комісії за місцем реєстрації та перевірити, чи є ваше прізвище в попередньому списку виборців. Якщо ви є у списку, то запрошення точно прийде, а якщо вас немає, то треба звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців і написати там відповідну заяву. Найпізніший термін написання такої заяви буде 26 березня 2019 року.

     – Центральні ЗМІ наразі багато коментують волевиявлення людей, які є переселенцями з Донбасу і Криму.

    – Усім переселенцям ЦВК спростила процедуру голосування. Тепер вони можуть узяти паспорт і піти з ним до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем проживання. Там треба написати заяву з проханням тимчасово змінити місце голосування.

     – У телевізійних новинах не бракує сюжетів про можливі порушення в день голосування.

    – На виборчій дільниці, в кабінці для голосування не можна діставати фотоапарат, відеокамеру або телефон – це заборонено. Поскаржитися на всі порушення можна спостерігачам, членам виборчої комісії або працівникам поліції. Якщо таке трапилось, вимагайте складання акта про порушення. Також із заявою про злочин можна звернутись до поліцейських, які мають чергувати на дільниці чи біля неї.

   – Нагадайте, хто, крім членів ДВК, може бути присутнім на дільниці в день виборів та під час підрахунку голосів.

   – Це можуть бути члени ЦВК, ОВК, кандидати на пост президента України (без обмежень); довірені особи, офіційні спостерігачі від кандидатів (не більше 1 особи); офіційні спостерігачі від політичних партій, які висунули кандидата; офіційні спостерігачі від громадських організацій (не більше 2 осіб); іноземних держав, міжнародних організацій (без обмежень); представники ЗМІ (не більше 2 осіб від одного ЗМІ).

    – Чи відбулися зміни в порядку голосування для осіб, не здатних пересуватися самостійно?

   – Йдеться про голосування на дому. Тут усе залишилося без змін. Не пізніше 20-ї години 29 березня написану заяву разом із довідкою медичної установи виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно, поштою або через інших осіб подає до ДВК. Таким громадянам буде організовано голосування за місцем перебування.

    – Дякую за розмову.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

Канал не знайдено