Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

П’ЯТИГІРСЬКИЙ ВОДОГІН ПРОЕКТАНТИ І НАСЕЛЕННЯ

21

      Пятигірський водогін проектанти і населення  бачать по-різному.

   Про це на особистому виїзному прийомі голові районної державної адміністрації Степану Масельському розповіли місцеві жителі.

   На думку п’ятигірців, маршрут прокладання нового водогону, який будується і запропонований проектантами, є не досить зручним. Люди пропонують своє бачення і аргументи, які переконали керівництво району, сільської ради, а головне місцевих комунальників. Начальник комунального підприємства Андрій Дьяченко запевнив, що разом з будівельниками внесуть відповідні зміни до проекту і виконання робіт.

    До речі, під час прийому було сказано багато вдячних слів на адресу комунальної служби і її очільників. За останній час п’ятигірці побачили позитивні зрушення в освітленні населеного пункту, ремонті аварійних покрівель, водозабезпеченні тощо. Хоча були на прийомі й заявники, які шукають істину в тарифах на комірне, вивезення твердих побутових відходів, утримання прибудинкових територій. За словами А. Дьяченка, вся ця інформація є відкритою і доступною, і з калькуляцією завжди можна ознайомитися.

    За результатами звернень громадян до голови РДА С. Масельського впорядкують аварійну комунальну дорогу, а енергетики замінять дерев’яну електроопору.

 

   Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

Канал не знайдено