Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ТИТАНІВЦІВ

3

 

  Команда гуртка «Важка атлетика «Титан» Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості в черговий раз взяла участь у всеукраїнському турнірі з підйому на біцепс, становій тязі та багаторазовому жимі TRAINING4TOP ФПУ RAW 100%.

 

     Турнір проходив у Харкові третього березня. У ньому взяли участь семе-ро осіб та вибороли такі нагороди:

багаторазовий жим: Людмила Андрусенко — перше місце у віковій категорії 16–17 р., друге місце – в абсолютному заліку, Олексій Меденцев — друге місце у ваговій категорії до 100 кг, рекорд України ФПУ RAW 100 %;

підйом на біцепс: Андрій Глинський — перше місце у віковій категорії 11–13 р., друге місце у ваговій категорії до 48 кг; Олександр Почєкуєв — перше місце у віковій категорії 16–17 р., друге місце – у відкритій ваговій категорії до 67,5 кг.

  Виконали норматив МС ФПУ RAW 100 %, станова тяга: Юлія Гнатусина (дебют, перше місце у ваговій категорії до 60 кг, перше місце у віковій категорії 11–13 р., рекорд України ФПУ RAW 100 % у названій віковій категорії); Андрій Глинський (перше місце у віковій категорії 11–13 р., друге – у ваговій категорії до 48 кг); Костянтин Кривоніс (перше місце у віковій категорії 20–24 р. (юніори), перше місце у ваговій категорії до 67,5 кг); Владислав Виродов (перше місце у ваговій категорії до 60 кг, перше місце у віковій категорії 14–15 р., виконав 2-й дорослий розряд ФПУ RAW 100 %); Людмила Андрусенко (перше місце у ваговій категорії до 52 кг, перше місце у віковій категорії 16–17 р., третє місце – в абсолютному заліку).

  За допомогу в організації поїздки на змагання велика вдячність батькам – Вірі та Максиму Гнатусиним і Тетяні та Андрію Глинським.

П. Морозов, керівник гуртка

Канал не знайдено