Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

НЕ СПАЛЮЙТЕ СТЕРНІ, НЕ ШКОДЬТЕ ЕКОЛОГІЇ

11111

      З весняним потеплінням щорічно, незважаючи на попередження й настійне нагадування про адміністративну відповідальність, господарі знову спалюють суху рослинність на пагорбах та вздовж доріг. Вогняні «фронти» знищують на своєму шляху все живе, не кажучи про забруднення атмосферного повітря.

 

          При спалюванні трави на присадибних ділянках або торішньої стерні на фермерських полях, обабіч доріг виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки і навіть житлові будинки. Якщо спалювати суху траву на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, дим і вогонь здатні спричинити замикання ліній електропередач, що може призвести до руйнівних наслідків для населених пунктів та промислових об’єктів.

        Відповідно до ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання ділянок зі степовою, водно-болотною та ін-шою природною рослинністю, залишків рослинності та опалого листя на землях сіль-ськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках без дозволу органів державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища, так само невжиття особою, яка одержала дозвіл на випалювання зазначеної рослинності або її залишків та опалого листя, заходів щодо своєчасного їх гасіння – передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 51 до 170 грн.

       Відповідно до ст. 245 Кримінального кодексу України, знищення лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, уздовж залізниць, а також сухих дикоростучих трав на землях сільськогосподарського призначення вогнем карається штрафом від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин та інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від 5 до 10 років.

Якщо ви помітили горіння сухої трави, спробуйте ліквідувати його

самотужки. У випадках значного поширення пожежі негайно

телефонуйте 101.

 

Балаклійський РВ ГУ ДСНС України в Харківській області

 

Канал не знайдено