Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«ЦЕ ВЕСНА НАСПІВУЄ ОХОЧЕ БЕРЕЗНЕВИЙ СОНЯЧНИЙ СОНЕТ»

12

  До цієї господи, Савинської дитячої бібліотеки, завітало справжнє сонячне свято поезії «І заздрять музиці слова, а музика звучить, як слово!». Зустрілися на ювілейному своєму перехресті лірика, музика і слово, чим знаменував свій похід Тиждень дитячої та юнацької книги.

    Свято розпочалось задушевною піснею на вірші Т. Шевченка «Думи мої, думи мої» у виконанні керівника вокального гуртка Савинсько-го Будинку культури Ілони Назаренко. А яке ж свято може проходити без гостей! Готувалися до нього заздалегідь і бібліотека, і педколектив зі своїми вихованцями із Савинської музичної школи, щоб і гостей зустріти, як належить, і створити ліричну атмосферу. Гостями заходу в Савинській дитячій бібліотеці стали балаклійські поети Тамара Мацко та Володимир Перун. І не лише гостями, своїми поетичними стежинами повели вони старшокласників у світ прекрасного «до березневих сонячних сонетів», туди, «де купались материнка й м’ята», туди, де «море цілувало океан», туди, де «шпанка под окном в бусинках светает», туди, де «плавает летняя краса», де «вихри снежные колдуют», де «сверкает ночь огнями тысячи алмазов».

  Як квітка до квітки тулиться, а вже, дивись, і сплівся якийсь віршований віночок, та й не один, а там уже й виросло ціле суцвіття. Пильне око поета, зокрема, нашого гостя Володимира Перуна, помічає, здається, незначну дрібничку і створює з неї новий шедевр. Як каже сам Володимир Йосипович, «Досить подивитись у вікно, а там ще й музика додає свої барви», під яку він звик «реставрувати» свої поезії, і додасть натхнення, пошуки колекційних камінців (дивись, там уже й нова виставка не за горами). Та що там говорити, творчість – вона у вічних пошуках.

 Перші спроби на поетичному поприщі роблять старшокласниці Аліна Цапок та Катя Горбань, які прийшли на свято зі своїми поетичними «первоцвітами». А в маленької «перлинки» Савинець Ані Козлової вже й віршик є, покладений на музику під назвою «Веселка», яку, до речі, вона сама і виконала. Про цей віршик сповіщала одна з українських дитячих газет «Долоньки», де було надруковано творчий доробок школярки.

  Прийшли на свято і вихованці дитячої музичної школи Іра Живолуп, Максим Квочка, Аня Козлова, Аня Гузько, Костя Одноволов, які виконували для гостей ліричні композиції під супровід скрипки, гітари та синтезатора. І, можливо, дітлахи своєю грою подарували мить дитинства і нашим гостям – Тамарі Мацко та Володимиру Перуну.

 Думається, що в творчості віку не буває. І добре, що посіяні зернятка дають свої сходи. Дякуючи організаторам свята – бібліотекарю Савинської дитячої бібліотеки Г. Коробець та директору Савинської музичної школи М. Сєменцову, захід вдався, задоволені гості і читачі. Справді, це «весна наспівує охоче березневий сонячний сонет».

В. Стороженко, журналіст, смт Савинці

 

Канал не знайдено