Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ПОЛІТИЧНІ ДЕБАТИ В ДРУГОМУ ТУРІ ВІДБУВАТИМУТЬСЯ МІЖ ЧОЛОВІКАМИ

2

  Минулої неділі, 31 березня, українці віддавали свої голоси за Президента України. Як ми вже повідомляли раніше, в Балаклійському районі для волевиявлення громадян було утворено 58 дільничних виборчих комісій.

 

   За оперативною інформацією, всі дільниці розпочали роботу вчасно – о 8-й ранку – і працювали до 20-ї години. Загальна чисельність виборців у списках налічувала 62753 особи, в тому числі 1738 людей, які голосували на дому.

   На момент закриття пунктів голосування була зафіксована явка виборців на рівні 62,5%.

   Під час голосування були допущені всі офіційні спостерігачі за процесом волевиявлення. Цього дня на дільницях побували і міжнародні спостерігачі.

  Жодних серйозних порушень у проведені голосування виявлено не було, звернень до поліції від учасників виборчого процесу не надходило.

  На момент підготовки матеріалу, за повідомленням центральної виборчої комісії, лідерство захопили кандидати Володимир Зеленський та Петро Порошенко, які, очевидно, і стануть учасниками другого туру голосування, який відбудеться 21 квітня 2019 року.

      На Балаклійщині, за оперативними даними, серед лідерів виявились Володимир Зеленський та Юрій Бойко, яким виборці віддали найбільшу кількість голосів.

 

Олександр Шевченко,«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

Канал не знайдено