Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

СПАЛЮЮТЬ ТРАВУ – ЗНИЩУЮТЬ РОДЮЧИЙ ШАР, ТВАРИН, ЛІСИ І ПРИВАТНЕ МАЙНО

3

Щороку з настанням весни постає небезпека пожеж сухостою та очерету. Через легковажність псевдолюбителів порядку десятки гектарів землі охоплюються руйнівним вогнем. Завдані збитки неможливо виміряти грошима. Вони призводять до незворотних наслідків для нашого довкілля. Цій темі було присвячене позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

       На якому рівні в районі організовується запобігання виникненню лісових пожеж та спалюванню бур’янів на сіножатях, випасах, а також пожнивних решток на орних землях, доповідали Федір Купченко, начальник РВ ДСНС України, Віктор Оробей, директор ДП «Балаклійське лісове господарство», Олексій Верещака, начальник управління агропромислового розвитку РДА. Доповідачі докладно розкрили весь комплекс дій з недопущення будь-яких надзвичайних ситуацій.

  Під час проведення засідання перший заступник голови РДА Вячеслав Тищенко наголосив на адміністративній та кримінальній відповідальності для порушників і широкому розголосі всіх випадків та причин, які призвели до виникнення вогню.

      Коли цей матеріал готувався до друку, стало відомо про масштабне загоряння очерету поблизу окружної дороги в місті. На щастя, обійшлося без людських жертв та матеріальних втрат, бо підрозділи ДСНС, які виїхали за викликом, вчасно відреагували на пригоду. Але хто дасть гарантію, що так буде й наступного разу, коли знову візьме гору не здоровий глузд, а людська легковажність і недбалість?

 

Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини», фото автора

Канал не знайдено