Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Надійна техніка – стабільна послуга

51

   Механізатор «Балаклійського водоканалу» Віктор Заремський працює на підпри-ємстві з 1994 року і за чверть століття був учасником будівництва не одного кілометра нових водогонів. Багато разів доводилося ліквідовувати й нештатні ситуації, коли без води залишалося місто або інший населений пункт.

 

      Щоб мінімізувати всі незруч-ності для абонентів під час зупинки водогону, потрібні рішучі й оперативні дії персоналу. Відтепер більшість проблем технічного характеру відійде на другий план, адже під рукою досвідченого механізатора постійно знаходитиметься цей потужний універсальний агрегат.

  – Цей трактор англійського виробництва є найпопулярнішим і здатний виконувати широкофункціональні операції – від розриття грунту до його навантажування. При цьому витрати на паливо-мастильні ресурси є набагато економічнішими в порівнянні з вітчизняною технікою. До того ж, новий агрегат самостійно здатний пересуватися на швидкості на велику відстань, а це в умовах обслуговування мереж по всьому району також багато чого вирішує, – говорить керівник «Водоканалу» Віктор Трубчанінов.

   Цими днями інженерна служба офіційно зареєструвала техніку в державних органах, і механізм із номерним знаком може виходити на лінію. З цією подією колектив привітав перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко.

    Нагадаємо, що на придбання іноземного красеня з районного бюджету було виділено 2,4 млн. гривень.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора

 

 

Канал не знайдено