Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

СИЛА ДУХУ ТА БАЖАННЯ ПЕРЕМОГТИ – ПОНАД УСЕ!

IMG 20190717 095646

   17 липня 2019 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області проведено відбіркові регіональні змагання в рамках VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Захід відбувся на базі КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради.

 

     Спартакіада для потерпілих на виробництві відбувається цьогоріч усь-оме та стала традиційним спортивним заходом. З кожним роком управління докладає максимум зусиль для залучення більшої кількості людей, які отримали травми на виробництві чи професійні захворювання, в тому числі осіб з інвалідністю.

  Цей захід об’єднує нас довкола незмінної цінності – людського здоров’я та покликаний привернути увагу суспільства до пропаганди активного, здорового способу життя, занять фізичною культурою та спортом.

   Спартакіада є традиційною загальнонаціональною подією і проводиться з метою створення умов для повернення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, до активної участі в житті, їх реабілітації засобами фізичної культури і спорту. Метою проведення Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» є надання можливості потерпілим на виробництві соціальної адаптації, повернення до активного життя, їх реабілітації та залучення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості до проблем осіб з інвалідністю.

   Життя щоденно вимагає неабиякої стійкості, рішучості й відваги. На допомогу завжди приходить спорт, який зцілює тіло, дозволяє виявити найкращі людські якості та емоції. Усі учасники спартакіади вже переможці, оскільки перемогли свої недуги, здолали труднощі, пов’язані з травмами і хворобами.

   За перемогу Балаклійського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області боролися Роман Скирда, Роман Зубков, Олександр Московчук, Сергій Охотников.

   І спортсмени, і вболівальники, безумовно, отримали масу позитивних емоцій від цього спортивного свята, учасники відчули командний дух, зміцнили віру у власні сили.

   Змагання в шести видах спорту (армспорт, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, бомбаскет та шахи) проходили в напруженій боротьбі, учасники докладали максимум зусиль до досягнення найкращого особистого результату.

   З армспорту у ваговій категорії до 80 кг перемогу здобув Олександр Московчук. За програмою дартс змагалися у двох вправах. Високий результат показав Сергій Охотников. Дуже емоційно та насичено проходили змагання з бомбаскету, в яких учасники змагалися у двох вправах: кидання м’яча в баскетбольне кільце. Вдруге срібло здобув Роман Скирда. У шахових баталіях змагався Роман Зубков. Усі призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

  Переможці в особистих змаганнях сформують команду Харківської області та представлятимуть Харківщину у фінальному етапі VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», який відбудеться в вересні у м. Ужгород.

  Фонд соціального страхування України намагається робити все, щоб люди, які отримали травму на виробництві або професійне захворювання, не відчували себе обділеними чи неповноцінними і могли вести активний спосіб життя.

Балаклійське відділення управління виконавчої дирекції

                                                                                       Фонду соціального страхування України в Харківській області