Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

У НОВІЙ ГЛЯДАЦЬКІЙ ЗАЛІ ЗІБРАЛИСЯ ВСІ ЖИТЕЛІ СЕЛА, ЩОБ ВІДЗНАЧИТИ 319-у РІЧНИЦЮ ЗАСНУВАННЯ ПРОТОПОПІВКИ

13

           Велелюдний захід уперше за багато років проходив у місцевому Будинку культури, який зустрічав односельців відновленими після ремонту фойє, сценою, освітленням, глядацькими місцями.

24

      Ще на підході до великої зали всі охочі роздивлялися у фойє Будинку культури творчі роботи своїх земляків: світлини з історією села, вишивки, художні роботи, бісероплетіння тощо. Багато людей фотографувалися біля експозицій виставки. З не меншим задоволенням гості свята фіксували на власні смартфони дизайнерські рішення «вбрання» сцени, яка у світлі софітів щохвилини вигравала новими барвами.

       Звертаючись до односельців, сільський голова Олександр Сиров наголосив, що Протопопівка – це село з багатою історією, яке продовжує жити й розвиватися. Тільки цього року вдалося виконати величезний обсяг ремонтних робіт на вуличних дорогах населеного пункту. Майже 100 точок зовнішнього освітлення запрацювали на сільських вулицях. Уже сьогодні в депутатів сільської ради є бачення відновлення водозабезпечення територіальної громади.

    – Поетапно виконуючи поставлені цілі, ми привели до ладу покрівлю Будинку культури, замінили вікна й відремонтували фойє. І сьогодні дуже символічним є зібрання нашої громади в цьому чудовому залі. Це дуже добрий знак, що наше рідне село й надалі буде відроджуватись і процвітати, – сказав О. Сиров.

      Ущент заповнена глядацька зала щиро аплодувала місцевим аматорам, які підготували святкові концертні номери. Родзинкою програми були виступи районних артистів Оксани Окомельченко, Андрія Антонова, популярного гурту «Гвардія» з сусіднього Петрівського.

      А який же день народження без подарунків? Велика група заслужених представників села від імені Протопопівської сільської ради удостоїлась почесних відзнак.

       Олександр Шевченко,

      «Вісті Балаклійщини», фото автора