Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Щоб навчалися й лікувалися тільки в теплі

2

   Минулого четверга перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко провів чергове засідання районного штабу з підготовки об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовому періоді 2019-2020 років.

 

     Крім членів штабу, на засідання були запрошені керівники та представники, які опікуються діяльністю освітніх, медичних, культурних закладів Балаклійщини.

    У своїй доповіді начальник від-ділу освіти РДА Світлана Швід зазначила, що основна увага спеціалістів наразі сконцентрована на 17 котельнях, які забезпечують теплом заклади освіти. На 15-ти об’єктах необхідно ввести в експлуатацію вузли обліку спожитого газу, які дистанційно передають показання. Наразі всі питання узгоджуються з газовою службою. За виділені на останній сесії бюджетні кошти буде придбано опалювальний котел для Чепільської школи, а в П’ятигірській ЗОШ відремонтують систему опалення в підвальному приміщенні, яка перебуває в критичному стані. На контролі відділу освіти й ремонт покрівель Морозівської та Шебелинської шкіл.

    Якщо заклади освіти сфокусовані на газовому господарстві, то первинна і вторинна медичні ланки все більше переходять на твердопаливне опалення. Тож основним завданням є накопичення вугілля або пілет для медзакладів у Балаклії, Савинцях, Веселому, Новій Гусарівці, Вільному, Довгалівці, Слабунівці.

   Представник центральної клі-нічної районної лікарні Валерій Черкашин подякував районному керівництву за виділені кошти на ремонт покрівлі та доповів, що поетапно буде виконано весь запланований обсяг робіт.

   Також учасники штабу обговорили шляхи вирішення проблемних питань, пов’язаних із забезпеченням теплом бібліотек, музичної школи в селищі Донець, де триває переведення об’єктів на автономне опалення.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора