Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«BALAKLIYA OPEN CUP 2019»

1

   Нещодавно Балаклійщина втретє прийняла регіональний турнір із пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд «BALAKLIYAOPENCUP 2019».

 

   На жаль, з різних причин цього року позмагатись до Балаклії не приїхали команди з Донецької та Дніпропетровської областей, але, незважаючи на це, турнір за участі 10 колективів із Харкова, Ізюма та Балаклії видався бойовим та цікавим.

   Жінки: Балаклія (Інна Грачова, Ірина Смолянінова), Балаклійський район (Тетяна Грищенко, Ельвіра Шевченко), Ізюм (Ольга Пивовар, Дар’я Кисельникова), Харків-1 (Катерина Буравцова, Олена Ценко), Харків-2 (Світлана Пивоварова, Ірина Чижикова).

   Чоловіки: Балаклія (Максим Андрійченко, Сергій Козачок), Балаклійський район (Роман Габченко, Андрій Сарай), Ізюм-1 (Олег Садовніков, Владислав Олізаренко), Ізюм-2 (Олександр Шевчук, Юрій Колісник), Харків (Давид Харебава, Роман Карацюба).

    Змагання проходили за коловою системою з однієї партії до 21 очка.

  За підсумками турніру в жінок перемогу святкувала команда Харкова-2 (Світлана Пивоварова, Ірина Чижикова), друге місце – в Харкова-1 (Катерина Буравцова, Олена Ценко) і третє місце – в Балаклії (Інна Грачова, Ірина Смолянінова).

   У чоловічому турнірі не було рівних команді Ізюма-2 (Олександр Шевчук, Юрій Колісник), друге місце – в Балаклії (Максим Андрійченко, Сергій Козачок), третє – в Харкова (Давид Харебава, Роман Карацюба).

   По завершенню змагань, під час урочистої церемонії нагородження, яку провели начальник відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації Сергій Кунденко та директор КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» Ростислав Кравчук, призери та учасники були відзначені пам’ятними статуетками, грамотами, буклетами та цінними подарунками.

   Традиційно змагання пройшли за ініціативи та підтримки Балаклійської районної державної адміністрації.