Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«BALAKLIYA OPEN CUP 2019»

1

   Нещодавно Балаклійщина втретє прийняла регіональний турнір із пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд «BALAKLIYAOPENCUP 2019».

 

   На жаль, з різних причин цього року позмагатись до Балаклії не приїхали команди з Донецької та Дніпропетровської областей, але, незважаючи на це, турнір за участі 10 колективів із Харкова, Ізюма та Балаклії видався бойовим та цікавим.

   Жінки: Балаклія (Інна Грачова, Ірина Смолянінова), Балаклійський район (Тетяна Грищенко, Ельвіра Шевченко), Ізюм (Ольга Пивовар, Дар’я Кисельникова), Харків-1 (Катерина Буравцова, Олена Ценко), Харків-2 (Світлана Пивоварова, Ірина Чижикова).

   Чоловіки: Балаклія (Максим Андрійченко, Сергій Козачок), Балаклійський район (Роман Габченко, Андрій Сарай), Ізюм-1 (Олег Садовніков, Владислав Олізаренко), Ізюм-2 (Олександр Шевчук, Юрій Колісник), Харків (Давид Харебава, Роман Карацюба).

    Змагання проходили за коловою системою з однієї партії до 21 очка.

  За підсумками турніру в жінок перемогу святкувала команда Харкова-2 (Світлана Пивоварова, Ірина Чижикова), друге місце – в Харкова-1 (Катерина Буравцова, Олена Ценко) і третє місце – в Балаклії (Інна Грачова, Ірина Смолянінова).

   У чоловічому турнірі не було рівних команді Ізюма-2 (Олександр Шевчук, Юрій Колісник), друге місце – в Балаклії (Максим Андрійченко, Сергій Козачок), третє – в Харкова (Давид Харебава, Роман Карацюба).

   По завершенню змагань, під час урочистої церемонії нагородження, яку провели начальник відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації Сергій Кунденко та директор КП БРР «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» Ростислав Кравчук, призери та учасники були відзначені пам’ятними статуетками, грамотами, буклетами та цінними подарунками.

   Традиційно змагання пройшли за ініціативи та підтримки Балаклійської районної державної адміністрації.

Канал не знайдено