Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

«ОЛІМПІЯ» ЗГУРТУВАЛА 24 РЕГІОНИ ХАРКІВЩИНИ

41

    Цими днями журналісти вже втретє в цьому оздоровчому сезоні побували в Балаклійському позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпія». У понеділок, 5 серпня, відбулось урочисте відкриття третьої табірної зміни, яка триватиме з 1 по 21 серпня 2019 року.

 

    Як розповіла директор «Олімпії» Вікторія Гуменюк, наразі в та-борі перебувають 320 дітей, і це максимальна кількість, на яку розрахований заклад.

     – «Олімпію» було визнано переможцем обласного тендеру серед аналогічних закладів Харківщини. Як результат, до нас на Балаклійщину на третю зміну прибули 280 дітей з 24-х районів та міст обласного значення. Нагадаю, що за пільговими путівками, які фінансуються бюджетним коштом, право на відпочинок надається особам пільгових категорій. Це діти з багатодітних родин, учасників АТО та такі, що досягли високих результатів у навчанні, творчості, спорті тощо.

23

    Наш колектив, а це насамперед 32 педагогічних працівників, усвідомлює таку високу довіру й відповідальність. Тож щоденною працею доводимо наш високий рейтинг і робимо все, щоб кожна дитина вже наступного сезону знову захотіла побувати в «Олімпії». Табірне життя щодня наповнене різноманітними конкурсами, змаганнями, фестивалями, вікторинами. Запрошуємо структури, які організовують дітям розваги на батутах, ходулях, навіть лазерне полювання, що тільки додає драйву нашим відпочивальникам, – сказала В. Гуменюк.

    Позитивних вражень, нових друзів, драйвового відпочинку, а головне здоров’я кожній дитині побажали офіційні особи урочистого заходу: Світлана Швід, начальник відділу освіти РДА, та Сергій Кунденко, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА.

    «Мріємо разом!» – під такою тематикою всі учасники третього заїзду 21 день будуть мріяти про свої найзаповітніші бажання. Тож нехай за допомоги дорослих у кожної дитини все обов’язково збудеться, а «Олімпія» знову і знову даруватиме радість та нові відкриття.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора