Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

В освітніх закладах нові директори

1 

 

    Минулої середи відбулось 44-те пленарне позачергове засідання Балаклійської районної ради VІІ скликання, на яке прибули 26 депутатів із 36. Позачергове проведення було ініційоване районною державною адміністрацією з необхідністю внесення змін до районного бюджету.

 

Розподілили фінанси

   Заслухавши інформацію заступника начальника фінансового управління РДА Наталії Куценко, за рахунок міжбюджетних трансферів з місцевих бюджетів депутати передбачили відділу освіти РДА 151,8 тис. грн на поліпшення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Управління економіки РДА скерує на виконання Програми соціально-економічного розвитку Балаклійщини 998,5 тис. грн, у тому числі: 389,2 тис. грн –«Балаклійському водоканалу» на ремонт свердловини та водогону в сел. Савинці, 609,3 тис. грн – «Балаклійським тепловим мережам» на вузли обліку тепла.

    За рахунок залишку коштів та перевиконання районного бюджету для відділу освіти РДА буде придбано «Шкільний автобус» (1800 тис. грн). Щоб збудувати газову котельню в сел. Донець, депутати погодились передати субвенцію з місцевого бюджету в сумі 5616,9 тис. грн.

 

Призначили директорів

   Рішенням районної ради змінено структуру Яковенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та перейменовано на комунальний заклад «Яковенківський ліцей Балаклійської районної ради Харківської області», до якого входитиме дошкільний підрозділ.

   Відповідно до Порядку призначення на посаду та за результатами конкурсу були призначені керівники освітніх закладів: Яковенківського ліцею – Тетяну Товстокору, Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Тетяну Ткаченко, Савинського ліцею – Олену Янько, П’ятигірської ЗОШ І-ІІІ ст. – Мирославу Гайдай, Гусарівського НВК – Марину Шкарлат, Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст. – Аллу Нікуліну, Балаклійського НВК – Наталію Засадченко, Донецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – Олену Собків, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 – Тетяну Суслову, Новогусарівської гімназії – Людмилу Савченко, Шевелівського НВК – Аллу Захарову, Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – Людмилу Волошину.

Склав повноваження

   Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов склав повноваження голови районної ради у зв’язку з обранням його депутатом Верховної Ради України ІХ скликання. Іншим рішенням районної ради було достроково припинено повноваження депутата Балаклійської районної ради VІІ скликання Олександра Літвінова від Балаклійської районної організації політичної партії «Волонтерська партія України».

    Від імені районної державної адміністрації, депутатського корпусу перший заступник голови РДА Вячеслав Тищенко вручив Олександру Літвінову Почесну грамоту райдержадміністрації та квіти, подякувавши при цьому за плідну та конструктивну діяльність та побажавши успіхів у найвищому державному законодавчому органі влади. Олександр Літвінов поінформував, що як депутат Верховної Ради очолюватиме підкомітет у комітеті ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Пообіцяв багато уваги приділяти 178 виборчому округу, від якого він обирався, та подякував усім колегам за спільну роботу.

   Відповідно до регламенту Балаклійської районної ради, обов’язки голови районної ради виконуватиме заступник голови райради Володимир Чуприн.

 

   Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини»,

фото автора