Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

У ГУСАРІВКУ ВЖЕ ЇДУТЬ ІНОЗЕМЦІ, БО СЕЛО Й СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО РОЗВИВАЮТЬСЯ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМ КУРСОМ

25

 

Звертаючись до своїх земляків на дні народження села Гусарівка, депутат районної ради начальник відділу освіти РДА Світлана Швід розповіла, що на районному рівні цю територіальну громаду було рекомендовано одній з міжнародних інституцій для участі в спільному проєкті. Іноземні партнери запросили населений пункт, перш за все, з інтенсивною технологією сільськогосподарського виробництва.

– Мені дуже й дуже приємно, що на Балаклійщині обрали саме наше рідне село, і ми пишаємося людьми, які вміють працювати на землі, – сказала Світлана Швід.

Про досягнення та перспективи розвитку аграрної справи односельцям доповів директор СТОВ «Гусарівське» Віктор Вовченко. За його словами, господарство продовжує активно розвивати не тільки рослинництво, а й галузь тваринництва. Сучасна молочнотоварна ферма відповідає найприскіпливішим вимогам часу і оснащена обладнанням європейського виробництва. Через погодні умови середній урожай ранніх зернових культур цього року становить 35 ц/га, хоча планували не менше 50. Однак і за таких умов механізатори на збиранні зернових заробили від 15 до 20 тисяч гривень. А взагалі за один аграрний рік СТОВ «Гусарівське» сплачує податків до всіх бюджетних рівнів до 15 млн грн.

– Цього року, як я обіцяв раніше, ми виплачуємо 6 % за оренду земельних паїв. Нашу землю, умови праці, технології, а, головне, людей, які тут працюють, дуже високо оцінили наші колеги з Франції, які нещодавно побували в Гусарівці. Це було дуже приємно, і я також дякую всім працівникам і вітаю всіх із Днем села, – наголосив Віктор Вовченко.

43

    А очільник громади Юрій Дорошенко подякував адміністрації СТОВ «Гусарівське» за постійну підтримку і соціально-економічний розвиток території ради.

    Кращі представники територіальної громади були відзначені Почесними грамотами та Подяками Балаклійської районної державної адміністрації та районної ради.

   Продовжилось святкування Дня села великим концертом та народним гулянням.

 

   Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора