Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Завершується підготовка освітніх закладів району до нового навчального року

1

    Така робоча нарада під керівництвом першого заступника голови РДА Вячеслава Тищенка відбулася за участі перших керівників відділу освіти РДА, районного управління Держпродспоживслужби, РВ ГУ ДСНС України, районного центру первинної медико-санітарної допомоги, філії «Балаклійський райавтодор».

   Як зазначалося під час засідан-ня, на підготовку та проведен-ня капітальних ремонтів та реконструкцій у 13-ти навчальних закладах з районного та місцевих бюджетів виділено 19,2 млн грн, та ще майже 900 тис. грн на поточні ремонти. Одночасно зміцнюється матеріально-технічна база та санітарно-гігієнічний стан закладів освіти, на що витрачено 9,6 млн грн бюджетних коштів.

   Очікується, що першого вересня в 39-ти класах за парти сядуть 723 першокласники. До 18 закладів освіти курсуватимуть 13 шкільних автобусів, які на 100 % потреби забезпечать підвезення учнів та вчителів. На особливому контролі районної влади знаходяться дороги, якими поїдуть шкільні автобуси.

    Заклади дошкільної освіти в нашому районі можуть відвідувати 2420 дітей, у тому числі 1664 – в місті, 756 – у сільській місцевості. Охоплення дітей 3 – 7 років дошкільною освітою становить 94%. Для дітей з особливими потребами працюватиме Балаклійський інклюзивно-ресурсний центр, який повністю забезпечений педагогічними працівниками.

    На робочій нараді наголошувалось, що учні закладів освіти району будуть забезпечені підручниками на 100 %. Для учнів 2-х та 11-х класів замовлено підручники за новою програмою, які планується доставити до 1 вересня 2019 року.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора