Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

У СІМЕЙНІЙ МЕДИЦИНІ БАЛАКЛІЙЩИНИ

21

                                У сімейній медицині Балаклійщини

 вже шістнадцять автомобілів!

      Цими передсвятковими днями автомобільний парк сімейної медицини нашого району поповнився ще чотирма машинами спеціального призначення. Як і в минулі роки, за кошти районного бюджету придбали авто під-вищеної комфортності та прохідності на загальну суму понад 1,2 млн гривень.
         Цю цифру озвучили оф
іційні особи урочистої події – Сергій Полторак, заступник голови районної державної адміністрації, та Володимир Чуприн, заступник голови районної ради. Звертаючись до медичної спільноти, керівники наголосили, що одним із пріоритетів у діяльності районних органів влади завжди залишатиметься охорона здоров’я населення. Для цього на Балаклійщині діють програми, під які виділяються та освоюються кошти на ремонт медичних закладів, обладнання, автомобільний транспорт тощо.

        Під час урочистої церемонії ключі від новеньких авто були передані представникам амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 3, № 4 міста Балаклія та сіл Шевелівка й Мілова.

       Журналісти поспілкувалися зі щойно призначеним сімейним лікарем Шевелівської амбулаторії Євгенією Гутник та водієм Артемом Бєлєвцовим, які розповіли, що на медичному обслуговуванні наразі перебувають 750 місцевих жителів. Щодня по селу, яке розтягнулось не на один кілометр, доводиться виїздити до хворих по 4 виклики. А є ще нагальна потреба двічі на тиждень до райцентру доставляти пацієнта на гемодіаліз. На старенькій «Таврії», яка двічі виробила свій моторесурс, це робити було неможливо. Тож тепер буде все по-іншому – оперативно і своєчасно. А це головний чинник у боротьбі за найдорожче – людське життя.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини»,

фото автора