Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Головний лікар Марина Руденко: «ТЕРАПІЮ ВІДРЕМОНТУВАЛИ з урахуванням зручностей для пацієнтів»

1

   Минулої п’ятниці медичний загал нашої центральної клінічної районної лікарні презентував районному керівництву та гостям одразу два підрозділи: комп’ютерну томографію та оновлене терапевтичне відділення БЦКРЛ.

    Якщо порівнювати класичний рентген із комп’ютерним то-мографом «Орtіma», то за власними можливостями це все одно, що порівнювати велосипед з літаком. Так охарактеризувала щойно придбану медичну новинку завідувачка рентгенкабінету Оксана Лободенко. За її словами, персонал уже завершив курс навчання для роботи на унікальному обладнанні і готовий допомагати населенню. А унікальність цього томографа полягає в можливості оцінити в пацієнта кісткові тканини, легені, головний мозок, печінку, нирки, одне слово – весь організм від маківки до п’ят. За потреби, у надзвичайних випадках, застосовується інжектор для внутрішньовенного введення контрастної речовини в різних фазах сканування. Далі об’ємне зображення високої якості допоможе лікарю побачити анатомічні структури та ураження, оцінити патологію, скласти повну діагностичну картину.

    До речі, відомий травматолог Юрій Гнєдушкін поділився, що вже зробив дві операції, а уражений суглоб перед тим він обстежив в об’-ємному зображенні. Таке зображення відкриває лікарю найдрібніший нюанс відхилення від норми.

   – Сподіваємось також вийти на більш якісний рівень у протистоянні інсультним захворюванням. Ця хвороба останнім часом дуже прогресує і омолоджується серед населення. Наше завдання запобігти цьому, і, впевнена, що з такою апаратурою лікарям це під силу, – зазначила головний лікар Балаклійської ЦКРЛ Марина Руденко.12

    На таку діагностичну апаратуру з районного бюджету було витрачено майже 13,7 млн грн (12,8 млн грн – комп’ютерний томограф, 825 тис. грн – ремонт приміщень). Ще понад 5 млн грн з районної скарбниці пішло на оновлення терапевтичного від-ділення, яке вже з учорашнього понеділка почало прийом хворих па-цієнтів.

     За увагу до медичної сфери району від імені колег Марина Руденко сказала щирі слова подяки керівництву в особі першого заступника голови районної державної адміністрації Вячеслава Тищенка, депутату районної ради Степану Масельському, депутату Верховної Ради України Олександру Літвінову.

    Повертаючись до терапії, слід зауважити, що оновлене відділення вражає вже з коридору між палатами. В очі зразу впадає нікельований поручень, чого не було раніше.

1314

     – Такі поручні ми побачили в німецьких клініках і застосували це в себе. До ремонту терапевтичне відділення на 55 ліжок потерпало від малої кількості туалетних кімнат, душових. Тепер усе докорінно змінилося, усіма цими благами можуть користуватися навіть пацієнти в інвалідних візках. Повністю оновлені на сучасні ліжка, матраци, постіль, персональні тумбочки, шухляди для речей, які замикаються на ключ. Для зручності пацієнтів та персоналу закуплено достатньо холодильників, мікрохвильовок, є телевізори, кондиціонери, на кожному вікні зручні жалюзі. Усе це слугуватиме і клієнтам, і медперсоналу, адже відомо, що лікують не тільки ліки, а й комфортна атмосфера, – сказала Марина Руденко.

1516

 

     Усю будівельну частину, сантехнічні та електричні комунікації виконала власна будівельна бригада. Наразі спеціалісти під керівництвом Валерія Черкашина проводять заміну покрівлі лікарні. Із загальних 2,5 тисяч кв. м уже відремонтовано           40 %, за місяць будівельники планують завершення. А це ще один плюс у загальній структурі, яка охороняє здоров’я нації.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора