Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

«НЕ БУВАЄ КОЛИШНІХ УЧИТЕЛІВ, ЯК НЕ БУВАЄ І КОЛИШНІХ УЧНІВ, ТОМУ ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ – всенародне свято»

21

    Ці слова були ключовими в поздоровленні народного депутата України Олександра Літвінова, які ми мали змогу чути минулої неділі на рідній радіохвилі в день освітянського свята, а також зі сцени районного Будинку культури на урочистостях до цієї дати за день до її офіційного відзначення. Їх від імені Олександра Миколайовича передала його помічник Дар’я Целуйко.

       Вони стали лейтмотивом вітального звернення до педа-гогічної спільноти району     Валентини Панасенко, заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації. Принагідно вона пригадала висловлювання корифея педагогічної науки Василя Сухомлинського, які в довільному викладі звучать приблизно так: «Токар уже за короткий час своєї натхненної зосередженої праці може побачити готовий металевий виріб, помилуватися ним, хлібороб, закладаючи навесні зерно до родючого грунту, вже за кілька місяців порадіє тугому налитому колосу, сталевар упродовж однієї робочої зміни побачить, як кипить-вирує гаряча іскриста лава, і тільки вчитель за роки і десятиліття здатен оцінити результат своєї нелегкої щоденної праці».

     Валентина Михайлівна також відзначила, що професія вчителя – вічна, оскільки людина навчається не тільки за шкільною чи студентською партою, а все життя. Тож учителі – представники не тільки благородної, а й суспільно значимої і витребуваної професії.

22

     На цьому почесна місія керівника районного рівня не завершилась, вона особисто під схвалення великої аудиторії привітала кращих працівників галузі, вручаючи їм квіти, подарунки, урочисті відзнаки, грошові премії. На рахунку наших педагогів не одна учнівська перемога на предметних олімпіадах районного, обласного і всеукраїнського рівнів. Така ефективність і результативність освітянського труда знаходить належне відзначення.

  Завершився захід концертною програмою, підготовленою талановитими дітьми району разом, знову ж таки, зі своїми наставниками-педагогами, а також відомими на районних, і не тільки, підмостках артистами.

Тетяна Чмут,

Олександр Шевченко (фото),

«Вісті Балаклійщини»