Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ГРОМАДЯН

4

 

 

    Для зручності громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) Міністерство юстиції України запровадило пілотний проєкт «Онлайн-запис через Інтернет на прийом до відділів ДРАЦС». Змістом цього пілотного проєкту є можливість громадян подавати заяви до відділів державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, а саме за допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Ввійти на вебпортал можна за посиланням: http://dracs.minjust.gov.ua

     З використанням цього вебпорталу громадяни мають змогу подати до відділів ДРАЦС такі заяви: про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду, про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України, про зміну імені, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про надання витягів із Державного реєстру актів цивільного стану громадян, про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

     Для реалізації цих послуг заявник повинен зареєструватися на вебпорталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Реєстрація користувача здійснюється шляхом заповнення реєстраційної форми, у якій обов’язково вказуються такі дані: прізвище, ім’я, по батькові, логін, адреса електронної пошти. Якщо подана заява оформлена належним чином, її реєструє працівник відділу ДРАЦС.

    За результатами розгляду звернення щодо запису на попередній прийом користувачу надсилається повідомлення, у якому зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, посада та контактний телефон особи, яка буде здійснювати прийом, а також дата і час прийому.

   Подання до відділів ДРАЦС звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством. За достовірність даних відповідає користувач. При цьому прийом відвідувачів, які звертатимуться без попереднього запису, здійснюється у звичайному режимі, згідно з графіком роботи відділу.

    Вказане вище свідчить про зручність порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», адже через його використання фізична особа може записатись на прийом до будь-якого відділу ДРАЦС в Україні у зручний для неї час, поставити запитання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

Т. Кунденко, начальник Балаклійського районного відділу ДРАЦС