Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

У стратегію закладено довіру до педагогів

1

    Цього тижня відбулася зу-стріч педагогів Балаклійщини з командою Харківського обласного центру оцінювання якості освіти на чолі з директором Олександром Сидоренком.

    Такі педагогічні слухання вже стали традиційними і мають заголовну мету проаналізувати пройдене зовнішнє незалежне оцінювання та обговорити підготовку до нового періоду.

   Як розповіли наші гості, наразі вже діє ухвалена «Стратегія розвитку освітніх оцінювань у сфері загальної середньої освіти в Україні до 2030 року». Цього навчального року новацій у сфері ЗНО не передбачається, а от з 2021 року для випускників 11-х класів планується винести чотири обов’язкових предмети на державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Також у подальшому після закінчення кожного освітнього рівня учні складатимуть ЗНО (обов’язково з української та математики). Як наголосив Олександр Сидоренко, це зовсім не означає, що по закінченню 4-го класу (початковий рівень) або 9-го класу (базовий рівень) за результатами ЗНО учні не зможуть продовжити подальше навчання.

   – Основна мета полягає лише в тому, щоб побачити реальний рівень знань учня. Такого оцінювання не треба боятися ні дітям, ні їхнім батькам, – сказав О. Сидоренко.

   Представники обласного центру вкотре рекомендували педагогам регулярно працювати з електронним сервісом Українського центру оцінювання якості освіти, на порталах якого міститься весь аналіз досягнень ЗНО в розрізі областей, районів і навіть кожної загальноосвітньої школи.

   Присутня на заході заступник голови РДА Валентина Панасенко зазначила, що районна влада завжди надає підтримку й приділяє увагу освітній галузі. Уже не один рік за рахунок бюджетних коштів учні перевіряють свої сили у пробному ЗНО.

    За спеціально ухваленою районною програмою матеріально стимулюються педагоги, вихованці яких досягли високого рівня за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. До слова, такі премії були вручені нещодавно на районному урочистому заході до Дня працівників освіти.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора