Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

НА ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ПЕРЕДБАЧИЛИ майже 1,3 млн грн

3

     Цю та інші фінансові зміни до районного бюджету депутати ухвалили минулої середи на 46-му засіданні Балаклійської районної ради.

     Позачергове засідання сесії було ініційоване районною державною адміністрацією після прийняття розпорядження Харківської ОДА про розподіл субвенції з державного бюджету, в тому числі 1282,8 тис. грн на придбання житла дітям-сиротам, які проживають у нашому районі.

    Щоб завершити будівництво амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Савинській селищній раді передано цільову субвенцію в сумі 1056,0 тис. грн, а Донецькій селищній раді депутати скерували 6965,5 тис. грн на продовження реконструкції систем газопостачання багатоквартирних житлових будинків.

    Іншими внесеними змінами до районного бюджету на 2019 рік народні обранці виділили кошти на соціальний захист населення, освіту, медицину, фінансову підтримку КП «Балаклійський водоканал» та «Балаклійські теплові мережі».

   Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування» та «Про автомобільний транспорт», рішенням районної ради було затверджено порядок здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на приміських автобусних маршрутах, що здійснює КП БРР ХО «Балаклійське АТП».

   Нагадаємо, що, як і раніше, право на пільговий проїзд надано пенсіонерам за віком, ветеранам праці, дітям війни, особам з інвалідністю, пенсіонерам за вислугою років, а також особам, які мають посвідчення «Ветеран військової служби», «Ветеран органів вну-трішніх справ», «Учасник бойових дій», чорнобильцям та іншим категоріям громадян, визначеним законами України.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора