Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Медзаклад побудували за один рік!

3

   Після того, як на громад-ських слуханнях жителі села Веселе погодили місце розташування майбутньої медичної амбулаторії, з жовтня 2018 року підрядна будівельна компанія ТОВ «Харківбудсервіс» розпочала закладання фундаменту споруди. А 17 жовтня 2019 року медичний заклад в урочистій обстановці й присутності багатьох місцевих жителів та гостей було здано в експлуатацію. Тепер в арсеналі первинної медичної ланки району для послуг населення функціонують 16 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини та 26 фельдшерсько-акушерських пунктів.

        Серед усіх структурних підрозділів первинної ланки Веселівська амбулаторія, напевно, вирізнятиметься в найвигіднішому світлі. Адже будівництво з нуля проведено в найоптимальніші терміни – всього за рік – і з використанням найсучасніших технологій. Енергозбереження закладу забезпечують не тільки економічні будівельні матеріали, а й автономне твердопаливне опалення. За проєктом передбачено житло для сімейного лікаря.

24

    Як наголосив перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко, звертаючись до громади, з усіх рівнів бюджетів на цей соціальний проєкт було витрачено 12,6 млн гривень.

    – Ми не тільки побудували сучасну амбулаторію, а й наповнили її всім необхідним: меблями, медичним обладнанням, для послуг населення працюватиме аптечний пункт, денний стаціонар. Із задоволенням передаю водієві ключ від автомобіля, – сказав В. Тищенко.

   Веселівський сільський голова Наталія Остапчук від імені односельців сказала подячні слова на адресу обласного й районного керівництва, будівельній компанії в особі керівника Євгена Логінова, щирими оплесками земляки подякували депутату районної ради Степану Масельському, який був ініціатором цього соціального проєкту. «Наша команда не просто брала участь на всьому етапі будівництва амбулаторії, ми залишили тут частинку своєї душі і серця. Сьогодні все зроблене передається нашим людям, які, сподіваюсь, цінуватимуть усе, що з’явилося», – наголосила Н. Остапчук.

1

   Доволі цікавою для журналістів була розмова з сімейним лікарем Веселівської амбулаторії Віктором Федоренком.

   – У сфері медицини я працюю з березня 1969 року, тобто вже 51-й рік. А безпосередньо лікарською справою займаюся з 1978 року, відколи закінчив медичний інститут. Своїх перших пацієнтів лікував у Лозовеньківській дільничній лікарні, яка колись була. За півстоліття довелось працювати у Савинцях, Балаклій-ській ЦРЛ, Теплянці, Слабунівці, тепер у Веселому. Погодьтеся, досить приємна назва, тож сподіваюсь, коли прийде час, завершити свою медичну кар’єру на веселій ноті (посміхається).

  А якщо говорити вже серйозно про медичну галузь, то я оцінюю можливості нашої прекрасної новозбудованої амбулаторії не тільки для якісного лікування пацієнтів, а й, головним чином, це надана можливість кожній людині перевірити своє власне здоров’я. На перше місце я завжди ставлю профілактику здоров’я клієнта, а вже потім – лікування. Тим паче, що наш медзаклад забезпечений необхідним діагностичним обладнанням, лабораторним, зможемо надавати всі обов’язкові щеплення новонародженим і дорослим, майбутнім мамам тощо. Використовуючи систему Інтернет, до якої під’єднана амбулаторія, можливі консультації з фаховими спеціалістами. Це дуже важливо для кожного з понад дві тисячі людей, які проживають не тільки в Балаклійському, а й сусідньому Ізюмському районі та будуть користуватися послугами Веселівської амбулаторії, – сказав В. Федоренко.

 

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора