Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

У ЧЕМНИХ ВОДІЇВ АВТОБУСИ – ЗА ГРАФІКОМ

 

 1

        Минулого четверга перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко побував у Шебелинській сільській раді, де провів виїзний особистий прийом громадян.

     Ще на під’їзді до адміністра-тивної будівлі впадає в око бездоганна чистота центральної вулиці, упорядкована територія біля школи, сільського клубу. Як місцевим жителям, так і гостям Шебелинки обов’язково додасть гарного настою національна символіка, яка ліворуч та праворуч розмістилась на електричних опорах уздовж вулиці.

   Як розповіла сільський голова Наталія Черненко, цього року вдалося значно оновити дорожнє покриття, а там, де не встигли, обов’язково приведуть до ладу вже наступного.

   На порозі опалювального сезону вся увага сільської ради наразі прикута до забезпечення своїх бюджетних установ засобами обігріву. Зокрема, порушувалось питання щодо закупівлі дров для сільського клубу, який опалюється твердопаливним котлом. На цю тему Вячеслав Тищенко пообіцяв поговорити з керівництвом Балаклійського держлісгоспу.

  Користуючись нагодою, Шебелинський сільський голова від імені односельців подякувала автоперевізникам за чітку організацію автобусного сполучення між райцентром та віддаленим населеним пунктом.

   Під час спілкування з керівником району жителі села порушили питання заміни аварійної електричної опори біля приватного будинку та виділення матеріальної допомоги на медичну операцію. На озвучені заяви заявники отримали позитивні від-повіді.

Олександр Шевченко,

«Вісті Балаклійщини», фото автора