Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

ДЛЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

 

2

      Медична реформа в Україні розпочалася з первинної ланки медичної допомоги – основи системи охорони здоров’я. Нововведення кардинально змінюють не тільки систему фінансування і надання послуг, але й роль сімейного лікаря, який стає центральною фігурою системи охорони здоров’я.

    Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» реалі-зується за підтримки Представництва ЄС в Україні. Координатор проєкту – Харківська обласна рада. Бенефіціарами є Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Асоціація змін «Перспектива», ГС «Українсько-Німецька медична асоціація».

     У квітні 2019 року проєкт оголосив конкурс мінігрантів на проєкти, спрямовані на розвиток первинної ланки медицини в громаді, підвищення якості та доступності медичних послуг. Наше комунальне некомерційне підприємство Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» подало заявку та конкурсну документацію на отримання мінігранту.

      За результатами цього конкурсу рада партнерів-бенефіціарів та конкурсна комісія визнали наше під-приємство переможцем із проєктом «Придбання сучасного медичного обладнання та офісних меблів для амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 2 м. Балаклія». Загальний бюджет проєкту склав 428394 грн, з яких 30% – кошти співфінансування з районного бюджету. П’ятигірська сільська рада також стала переможцем конкурсу мінігрантів у рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» з проєктом «Придбання сучасного медичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. П’ятигірське» як учасник групи «Органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини». Загальний бюджет проєкту склав 46633 грн, з яких 20% – кошти П’ятигірської сільської ради.

     Закупівля сучасного медичного обладнання та офісних меблів у рамках цих проєктів проводилася через електронну систему закупівель «РroZorro».

    Ці мінігранти спрямовані на покращення медичного обслуговування дитячого населення Балаклії та ефективності первинної медичної допомоги жителям П’ятигірської громади, на створення належних умов для роботи медичних працівників та комфортного перебування в цих закладах пацієнтів.

Т. Пересічанська, директор Балаклійського

районного центру первинної медико-санітарної

допомоги