Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

КОЖНА УРЯДОВА СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА ПОТРЕБУЄ НАПРУЖЕНОЇ САМОВІДДАЧІ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ

11

        Щомісяця в нашій державі на рівні НАК «Нафтогаз України» та Уряду визначається нова ціна для населення на природний газ. Добре, коли ця ціна зменшується. А от для отримувачів житлової субсидії, та ще й у готівковій формі, необхідно в зазначені терміни здійснити нові призначення та обрахунки. За такими операціями стоїть колосальна робота спеціалістів соціального захисту. Або, скажімо, змінився прожитковий мінімум, що автоматично означає новий порядок обрахунку пенсій, державних соціальних допомог тощо. А це сотні й тисячі особових справ отримувачів, які необхідно розглянути фахівцям, усі нові дані ввести до комп’ютерної програми й видати людям безпомилковий результат. Повірте, що такий напружений ритм роботи здатні витримати тільки спеціалісти високої підготовки й відповідальності. Саме таким критеріям відповідає левова частка соціальних працівників Балаклійщини, про що журналістам розповіли очільники соціальних установ району.

      Тетяна Сєрова, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації:

       – Погоджуюсь, що навантаження на кожного з наших 58 працюючих спеціалістів є доволі об’ємним. Тільки до відділу субсидій з початку року звернулось понад 3600 сімей, допомога сім’ям з дітьми призначена 2228 отримувачам, ще майже 300 родин отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям. У жовтні цього року до Єдиного державного автоматизованого реєстру внесено понад 19 тисяч осіб, які мають право на пільги. Продовжують наші працівники уважно й відповідально ставитись до внутрішньо переміщених осіб, яких у Єдиній інформаційній базі нині обліковується майже 3 тисячі.

Не буду більше нікого напружувати цифрами, додам лише, що на Балаклійщині проживають чи не найбільше серед районів Харківщини ветеранів АТО, Афганської війни, ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Кожна така людина потребує своєчасної матеріальної допомоги, санаторно-курортного лікування, медичного й транспортного забезпечення тощо. Тож нехай наша благородна справа й відповідальна місія приносять побільше позитивних емоцій усім, заради кого ми працюємо.

13

    Тетяна Довгань, директор Балаклійського районного територіального це-нтру соціального обслуговування (надання соціальних послуг):

 – Загальна чисельність громадян, які потребують соціального обслуговування спеціалістами терцентру, наразі становить майже 4 тисячі. Самих же працівників разом з адмінперсоналом – 138. Усім нашим клієнтам за різними видами надається 61 соціальна послуга. Найбільш популярними й витребуваними серед людей є послуга мобільних бригад, до складу яких входять соціальний працівник, медична сестра, перукар, швачка, взуттьовик. Тільки в першому півріччі такі бригади обслужили понад дві тисячі осіб, які проживають переважно в віддалених населених пунктах району.

   Доволі корисною й ефективною для людей є наша співпраця з громадськими об’єднаннями, недержавними організаціями, Товариством Червоного Хреста України, волонтерами, релігійними та благодійними організаціями, які разом з нами готові ділитися милосердям і гуманізмом, бути чуйними та співчутливими.

 12

      Юлія Бакало, директор Балаклійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

    – Уже із самої назви нашої служби можна уявити коло наших клі-єнтів. А від початку трагічних подій на сході країни всі наші 9 спеціалістів переорієнтувались на роботу з внутрішньо переміщеними особами, сім’ями учасників АТО та членами їхніх сімей. Як не сумно про це говорити, але в сучасному реальному житті непоодинокі прояви насильства. Як дорослу особу, так і дитину можуть залякувати, принижувати, застосовувати фізичну силу, переслідувати або кривдити. Але вихід завжди є. У центрі соціальних служб кожен може отримати послуги з соціальної адаптації та реабілітації, влаштування до сімейних форм виховання, соціального супроводу і навіть з представництва інтересів.

     З початку року наші спеціалісти здійснили 106 виїздів до населених пунктів, у яких було охоплено 1037 сімей, де виховуються 1593 дитини. Ми завжди готові прийти кожному на допомогу: вислухати, підтримати, надати необхідну інформацію, щоб знайти шляхи вирішення складної ситуації.

14

    Олег Теркулов, директор Балаклійської районної філії Харківського обласного центру зайнятості:

    – За останній період часу наша служба зайнятості зазнала не одну новацію реформаторських змін. Наразі також вивчається можливість і доцільність щодо передачі служби з підпорядкування Міністерства соціальної політики до Міністерства економіки. Та як не складалася б ситуація, можу однозначно заявити, що наші 30 спеціалістів завжди готові високопрофесійно виконувати всі завдання на ринку праці. Тільки з початку року статус безробітного було надано 3145 жителям району, а працевлаштовано через службу зайнятості 2958 осіб. Профнавчання з метою переорієнтації професії наші фахівці провели для 630 громадян. Доволі популярним і витребуваним серед безробітних є участь в оплачуваних громадських роботах. Разом з місцевими радами службі зайнятості вдалося залучити до суспільно-корисної праці 1062 жителів.

   Бажаю всім колегам, усім жителям району скорішого економічного зростання в нашій державі, яке неодмінно принесе підвищення добробуту в кожній сім’ї.

15

   Тетяна Дорохова, начальник Балаклійського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України:

    – У середньому тільки за один робочий день наш відділ від-відують понад шістдесят осіб. Люди звертаються за призначенням пенсії, її перерахунком, у багатьох заявників відбуваються зміни трудового стажу тощо. Усього на сьогодні в Балаклійському відділі перебувають на обліку 23335 пенсіонерів. Найчисленніша категорія – це пенсіонери за віком, яких обліковується понад 19 тисяч осіб, ще 2,3 тисячі громадян отримують пенсію по інвалідності, понад 1,1 тисячі осіб отримують державну виплату через втрату годувальника. Як бачимо, нашим 35 фахівцям випала доля обслуговувати найуразливіші верстви населення.

    Для чіткої організації процесу функціонує «громадська приймальня», послугами якої з початку року вже скористалися майже 14,7 тисячі громадян. Про всі зміни й новації пенсійного забезпечення регулярно роз’яснюємо не тільки на сторінках районної газети «Вісті Балаклійщини», а й організовуємо «гарячі» телефонні лінії, через які проконсультовано понад 400 людей.

 

Олександр Шевченко, «Вісті Балаклійщини», фото автора